• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

arkadaşlar bende plus yaptırdım

• Konbuyu başlatan seor700
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 6
  • Görülen : 3K

seor700

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
or700 trv2 plus
dün can beyin yanındaydım gerçekten şeker gibi insan hem de mükemmel işleri başarmış plus olunca kesinlikle saundlar çok değişmiş ve yeni ritimlere diyecek bişey bulamıyorum genel anlamda düğün müziği yapmıyorum batı çalışıyorum ama edi zurna beni mest etti valla yeni yaylılar harika zurnaya bakınca acaba pa 800 mü kullanıyorum dedim kendi kendime can beyden ve bu işte emeği olan herkezden allah razı olsun.

Cevap: arkadaşlar bende plus yaptırdım

hayırlı olsun kardeş...

v2 bu haliyle beklenenden fazlasını sunuyordu. V2 plus henüz kullanma fırsatım olmadı ama yorumlar ve açıklamalar v2 plus için harcanan emeklere değdiğini gösteriyor..

teşekkürler hocam nedense yamaha yı anlatamıyoruz insanlara ben yıllarca roland korg kullandım tabi kişisel bu mevzular herkez özgür ama yamaha piyasayı salladı diye düşünüyorum

kardeş hayırlı olsun inşallah darısı başımıza

hocam hayırlı olsun güle güle kullanın

yamaha or700 v2 plus gittikçe adı uzuyor ve piyasayıda ismiyle ve performansıyla tokatlıyor. dikkatimi birşey çekti batuhu uzun zamandan beri tanırım. msn de konuşurduk bir gün msn nickine şöyle bir şey yazdı "Bir gün herkez yamahacı olucak diye" o zamanlar a1000 kullanıyordu. napıcan a1000'i dediğimde gülüyordu. tabi o zamanlar bende pa80 vardı. sonra çip çalışmaları falan yapıldı baya gelişti can beyle geçen konuştuğumuzda o zamanlar sıkıntılı dönemde semple sesleri 4 mb e sığdırmıştım dedi. ve bugune baktığımızda batuhun söylediği çıktı en azından baya bir kitle oluştu. ve zamanla geliştikçe kim bilir belki korgun yerini alır. Teşekkürler

teşekkürler arkadaşlar darısı sizlerin başına inşallah