• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

arkadaşlar burayı okuyun acilll

bydjmehdi

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa800, gw8
siz değerli üstadlar sizin demekki ritim e ihtiyacınız yok muş burda ritim paylaşıyorum ama kimseden yorum gelmiyor yani siz yorumsuz bırakırsanız bakın diğer üstadların setlerine yorum yapılmadığından dolayı burda set falan paylaşmaz oldular sizden ricam tamam sizin ritime ihtiyacınız yoktur ama bizlerin veya diğer arkadaşların var onun i,çin madur etmeyin ritim yazanları tek kendime yorum yapmadınız diye değil yeni ritim yazan veya converter edenler içinde yorum yapmıyorsunuz işte bu yüzden ritim yazanlara mani olursunuz lütfen destek çıkalım ritimleri deneyip yorum yapalım ki bilgisi olsun iyidir veya biraz daha iyi olabilir diye ben bu kadar söyleyebiliyorum ben bir converter seti yapacam ve paylaşacam ister yorum yapın ister yapmayın ben saygılarımı iletirim....:confused:

Cevap: arkadaşlar burayı okuyun acilll

haklısın kardeşim yorum olmayınca paylaşası gelmiyor insanın ama bence ritim veya ses paylaşırken bitanede demosunu koysan yanına çünkü herkeste aynı alet yok indirse o ritim işine yaramaz ama demo koysan en azından ritim güzel veya değil diye bir yorum alabilrsin

aynen katılıyorum kardeşim sende haklısın ama herkeste aynı aletten yok demo koysan yorumlar gelir

Bydjmehdi haklı arkadaşlar.. Demo da koyuluyor, bırakın yorum yapmayı teşekkür butonuna bile tıklanmıyor..

bu sitede herkes duyarlı değil zaten bu bir gerçek..bir grup üye paylaşımcı,aktif,bol yorum yapıyor..bir grup ise her gün siteye girip yeni neler paylaşılmış bakıp indirip kullanıyor..bu heryerde böyle..ama biz yakışanı yapıp kendi sitemiz gibi ilgilenelim.herkes yakışanı yapar,sende böyle yap kardeşim..

herkese teşekür ediyorum zaten convert setinde kısa ritim demosu koyacam yeni convert yapıp editlicem umarım beğenirsiniz pa800 e benzer ritimler yapıyorum inşallah bittiğinde yayınlacam... saygılar.

mehdi arkadasim yanlis dusunuyorsun,herkezin her zaman birseylere ihtiyaci vardir,sitemizde yeteri kadar ritim ,ses vs.var.emek veren arkadaslarada her zaman saygimiz sonsuzdur dinlerizde yorumda yapariz,ama hemen hemen hepsi ayni seyler ayni ritimler ayni sesler onun icin ihtiyaci olmayanlar yorumsuz kalabilir buda normaldir,zaten mevcut olan ritimlerden baska nasil bir ritim veya sesler olabilirki sadece biraz makyajlanir.mevcut olanlarda bana gore yeterde artar bile.basarilar dilerim.....

bende gw8 var fakat yogun oldugum için fazla vakit ayıramıyorum yükleyip deneme fırsatı bulamıyorum her paylaşımda ufak da bir demo koyulsa bence cok daha fazla etkili olur genellikle paylaşımlarınız sadece ritm dosyası şeklinde oluyor...Emeklerinize sağlık çalışmalarınızın devamını dilerim...

kardeşim sana helal sen insanlık yapıyosun boşver sen kendini geliştir yaptığın işleri paylaş sen herzaman kazanırsın

siz değerli üstadlar sizin demekki ritim e ihtiyacınız yok muş burda ritim paylaşıyorum ama kimseden yorum gelmiyor yani siz yorumsuz bırakırsanız bakın diğer üstadların setlerine yorum yapılmadığından dolayı burda set falan paylaşmaz oldular sizden ricam tamam sizin ritime ihtiyacınız yoktur ama bizlerin veya diğer arkadaşların var onun i,çin madur etmeyin ritim yazanları tek kendime yorum yapmadınız diye değil yeni ritim yazan veya converter edenler içinde yorum yapmıyorsunuz işte bu yüzden ritim yazanlara mani olursunuz lütfen destek çıkalım ritimleri deneyip yorum yapalım ki bilgisi olsun iyidir veya biraz daha iyi olabilir diye ben bu kadar söyleyebiliyorum ben bir converter seti yapacam ve paylaşacam ister yorum yapın ister yapmayın ben saygılarımı iletirim....:confused:

sen yine içinden geleni yap, paylaşım yapacaksan yapmaya devam et; mühim olan şu : birisi senin ritimleri sesleri kullanırken "hay Allah razı olsun kim bunu yapmışsa" diyorsa o zaman makbule geçer.sen yine paylaşımlarını yap teşekkür eden de çıkar yorum yapan da, ama yükleyip kullanıp teşekkür dahi etmeyenlerin sorunudur diye düşün.