• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Arkadaşlar önerilerinizi bekliyorum...

pianist06

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
YOKKKK
arkadaşlar bi konuda yardımınızı istiyorum.....şeker bayramının 3.günü kullandığım amfi program sırasında yandı...amfim majesty crx 808 di.gayet memnundum....bayramın 4.günü devamında program olduğu için yaptırma imkanım olamadı ve acilen bir mikser aldım..behringer pmp 300....şimdi sorunum şu behringer güçlü bir amfi ve iki kolunumu yedi ikisinide yemek üzere bu amfiye bağlıya bileceğim uyum sağlıyacak hoparlöre ihtiyacım var....fazla bir bütçem yok uygun fiyat olarak bana ne önerebilirsiniz...iki adet alıcam tercihen ikinci el.....yardım ederseniz sevinirim...saygılarımla piyanist can..

Cevap: Arkadaşlar önerilerinizi bekliyorum...

Hoparlörlerinin, tiviterlerinin güçlülüğü kadar çok önemli bir olay da kolonlarının içinde mutlaka olması gereken 2 yollu veya 3 yollu CLASSOWER devresi, bu devre de 4 adet lamba olursa ondan bak bakalım yanıyormu, yanmıyormu. Muhtemelen sende bu bahsettiğim CLASSOWER devreler yoktur açilen taktır. Driver yani tiz tiviterlerin de 2 inç veya 2 inç'e yakın olmalı örneğin 1,70 gibi. Hoparlörler için de sana İtalyan malı B&C Marka 38 CM Çaplı, PL-40 model hoparlörleri şiddetle öneririm Kolay gelsin Saygılarımla,

Cevap: Arkadaşlar önerilerinizi bekliyorum...

pmp 3000 güçlü bir anfi değil tam tersine made in chine olan 600*2 1200 watt gücünde diye gösterilen ama toplamda 500watt anca güç veren bir anfi sizin hoparlörlerinizin yanması muzaffer beyinde dediği gibi crossower olmayışındandır