• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

arkadaşlar pa 60 şa yardım

AYDINERCAN

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa 60
dostlar pa 60 var bende elimde 100 tane set var ama seti yüklüyorum bağzılarında introlar calıyor ritimlere gelince sadece batılar geliyor darbuka yef zil arama yok bagzılarıda introdan sonra bas ve akupanya var gerisi yok seti komple bir seferde yüklüyorum mesala (pa60newset) bunu böyle yüklüyorum bazande setteki sesler cok farklı ses olarak geliyor bagzılarıda boş yani tuşta ses yok bu nasıl iştir başka ne yüklemem gerekli

Arkadaşım PA-60 orgun eğer kart yuvası taktırılmamış vede PA-80 kartları ile çalışmıyor ise Kartlı PA-80 setleri zaten düzgün çalıuşmaz bunun için PA-80 kartsız setlerini veya PA-50 - 55 setlerini kullanmalısın. Saygılarımla,

y üklediğin setlerin uyumsuz olmasından kaynaklanıyor.sitemizde pa60 a uyumlu setler var.deneyerek uyanları kullanın.örneğin cevo kartsız set tam uyum sağlar.alet de bir arıza yok yani.pa50,pa60 ve pa80 kartsız setlerinin bir kısmını rahatlıkla okur.ancak kart uyumlu setleri okumaz......dediğin seti ben de okutamamıştım.saygılar..

yine muzaffer hocamla aynı anda cevaplarımız çakışmış.

tamam ama ben sahnede kullanıyorum aleti çogu setler dügün için yapılmış bende eksik ritim olunca sanatcı gözüme bakıyor bazen batılarla yapıyorum bu nebiçim 5/8 veya 3/4 -6/8 diyor okuyamıyor

anladım.evet çoğu düğün için yapılmış setler.bence siz o zaman ya kart taktırın ya da pa80 alın.sorun o zaman çözülür.

dostum sana geçenlerde set verdim onunda eksik okudunu söledin ve sorun yeni aklıma geldi senin aletinin programda yani arabik1 2 de kayıplar silintiler var sen aletini fabrika ayarlarına dönder onunda 5 tane disketle yapıyon sitelerde mevcut çünkü sana verdim set bende sakır sakır okuyor sende okumuyorsa sorunun ordan kaynaklanıyor

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

Geri