• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa 600 setlerini pa 800 okuyormu arkadaslar

ender kavlak

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa 80
Slm arkadaslar bende pa 800 var pa 600 setlerini glopal silsem yuklesem alet kilitlenirmi yani bir problem cikarmi

Cevap: korg pa 600 setlerini pa 800 okuyormu arkadaslar

Slm arkadaslar bende pa 800 var pa 600 setlerini glopal silsem yuklesem alet kilitlenirmi yani bir problem cikarmi

Tersini yapıyorlar ama çokta sağlıklı olmuyor bana kalırsa. Tam az evvel biraz bununla uğraşayım dedim üstüne siz konu açtığınız için yazıyorum. Setlerin içinde tek tek bakarak ritimleri alayım diyorum uğraşıyorum ama ritimlerde abuk sabuk sesler çıkıyor uyumsuzluktan dolayı. En iyisi orjinal kullanmak. :)

Eyvallah cevap icin benim amacım sadece sesleri almak ritimleri degil mesela yaylilar macun sesler falan saygılar

arkadaşlar korg serileri her zaman geriye dönük uyumludur.Bir sonraki seri bir önceki serinin seslerini herşeyini okur ama,bir önceki seri bir sonraki serinin seslerini ritimlerini vs.okumaz.Boşuna uğraşmayın ben okutamadım.Ayrıca alet kilitleniyor vs.işletim sistemini bozuyorsunuz.Aleti yeniden formatlamanız gerekebilir.Aynı şekilde Pa800 Pa900 ün seslerinide okumaz.