• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Arkadaşlar pa 80 mi pa 500 tr mi? Kullananlar yorum yazsın?

kartal_123

Sercan Güney
Yönetici
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA4X - TATİ USB + A2000 V2 PLUS EMO USB
ARKADAŞLAR PA 80 Mİ PA 500 TR Mİ? KULLANANLAR YORUM YAZSIN?

SEVGİLİ KARDEŞLERİM BİZDE PA 50 VAR ONU SATIŞA ÇIKARDIK ŞİMDİ YERİNE DAHA ÜST KLAVYE ALMAK İSTİYORUZ BU 2 ORGTAN HANGİSİ DAHA İYİDİR? :confused:

Cevap: Arkadaşlar pa 80 mi pa 500 tr mi? Kullananlar yorum yazsın?

Ben haric kime sorsan pa80 der.

senin görüşün ne kardeşim?

tabiki pa 500tr olmalı veya yamaha or 700 v2 plus pa 80 hurda bi alettir 11 sene oldu piyasada kimse 11 yaşında arabayı almaz her sene model değiştirir pa 80 nin fiyatı bu sene geriler herkes pa 500 tr veya or 700 v2 plus alıyor pa 500tr hafıza kartlı or 700 v2 plus usb li genede karar senin

kardeşim al yamaha or700 plus kafanı dinle birde plusa şimdi mp3 board ve mikrofon geliyor ona göre çok gelişti alet yani vede sample sesler var ama pa500 sample yok ona göre. birde pa80 çok eski bir alet 11 yıl oldu yani vede kart lazım bide ona ama yamahada usb var istedğin kadar dosya aç ve ya istediğin kadar ritim at fark etmiyor.

kardeş pa500 kullanıyorum ve tavsiye ederim.fiyatta uygun olduğu için bu aralar çok satılıyor. çok oluncada çalışmalar çoğaldı, setler çıkmaya başladı.

bende pa 500 aldım çok kararsız kalmıştım ama pa500 tercih ettim karar senin iyi bir org fiyatıda 2. el pa 80 e eşit tuşları swiçleri kaç defa değiştiği belli olmayan kaç defa tamire girdiği belli olmayan 10 yaşında pa 80 alcağına bir pa 500 al sıfır garantili son teknoloji yani ben böyle düşünerek aldım ama tabi bu benim görüşüm içinde zaten bir dünya ritim mevcut hertürlü gider zaten adamlar türkiye için yapmış tr orglar iyi olur benim görüşüm böyle ama karar senin tabi

herşeyi bi kenara bırak yeni yenidir

kardeşim al yamaha or700 plus kafanı dinle birde plusa şimdi mp3 board ve mikrofon geliyor ona göre çok gelişti alet yani vede sample sesler var ama pa500 sample yok ona göre. birde pa80 çok eski bir alet 11 yıl oldu yani vede kart lazım bide ona ama yamahada usb var istedğin kadar dosya aç ve ya istediğin kadar ritim at fark etmiyor.

bilende bilmeyende yorum yazıyor kullanmadığınız görmediğiniz aletlere niye yorum yazarsınız bu kadar cahillik olurmu ayıp bir şey ayrıca pa500tr de de türk sample sesler fazlasıyla var arkadaşım
pa80 nin bazen temiz iyi kullanılmış olanlarına denk gelirsen biraz zor ama hemen al yoksa or700 ve pa500 de iyi alet ama pa80 kalitesini tutmaz tabiki hurda ekmeği yenmiş yıpranmış pa80 e para vermek akılsızlıktır

Moderatör tarafında düzenlendi:

verdiğimiz bilgilere dikkat edelim arkadaşlar,arkadaşlarımızı yanlış yönlendirmeyelim,burada yazılan en ufak yanlış kelime birilerine pahalıya patlıyo,birilerini yanlış yönlendiriyor,korg pa 500 tr de türk sampler sesler RX SES KALİTESİYLE çokça vardır,

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 19 67.9%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.0%
  • Hayır

Oy: 2 7.1%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri