• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

arkadaşlar yardım

piyanistkazimpa80

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
korg pa 80
slm arkadaşlar türker multy kartı kullanan varsa bilgi versin nasıl bir karttır. sesleri ritimleri nasıldır ... düğün için uygun bir kartmıdır.... yada düğün için en ideal olan kart hangisidir......

Cevap: arkadaşlar yardım

bu kart sazgurubu üstad da mevcut.kesin bilgiyi o verecektir.elimde olmayan tek kart ve set.inşaalah bu arada hocam bunu burada paylaşır.saygılarla....

dostum düğün için kart arıyorsan ben sana ılko-levo kartı tavsiye ederım. her yoreye hıtap edıyo.

ilko-levo kartı kullanan bir arkadaş setin içindeki ritim listesini yazabilir mi...elimde bir solo için bir de düğün kartı bulundurmak istiyorum.solo için cevo-emo flashcard elimde mevcut.düğün için de ilko-levo yu öneriyorlar.içersinde çiftetelli ler var mı acaba.

Paffstar kartı kullanın arkadaşlar...Ben yayınlamıştım...Bu kartı yükleyin...Paffstar seti yükleyin...Erol 1 ve 2 setleri ile değişik ritimleridi deneyin...Ortaya şahane bir karma çıkacaktır...Hem düğünlük....Hem sahne işi...Yeniden link veriyorum...Saygılarımla

(Backup MCE)

(Paff set)

ilko-levo kartı kullanan bir arkadaş setin içindeki ritim listesini yazabilir mi...elimde bir solo için bir de düğün kartı bulundurmak istiyorum.solo için cevo-emo flashcard elimde mevcut.düğün için de ilko-levo yu öneriyorlar.içersinde çiftetelli ler var mı acaba.

Hocam içerisindeki liste elimde yok şuan ama çiftetelli,misket on numara ritmleri var..kaşıklar ziller çok güzel..bende bu kartı kullanıyorum ve inan denemediğim birsürü kart var ve ben hiç onları aramıyorum bile..tek eksiği edi zurna yok..

tamam çok sağolun.elime yeni korg setlerinin tüm içeriğini gösteren PAL view proğramı geçti.bu proğramla tüm setlerin içersindeki(global,proğram,performans,style)klasörlerini tek tek görüyorum.piyasadaki tüm kartlı ve kartsız setlerin incelemesini bitirdim.kendime uygun olanları ayrıca arşivledim.böylece ezbere kart yükleme işinden kurtuldum.hangi ritimler ve hangi enstrumanların bulunduğunu tek tek gösteriyor proğram.bu proğramla artık şu kart nasıl bu kart nasıl derdinden tamamen kurtuldum.tavsiye ederim.saygılar.....

bende pa 80 varken ilko levo kartı kullanmıştım,bende hiç başka kartı denemeye ihtiyaç duymamıştım çünkü rtmler sesler çok şahane,,özellikle eletrolar çok süper,,ilko levo karma karttır her yöreye gider rtmleride sesleride,,

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

Geri