• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Arturia Origin Klavye 2010

Nejat Levent

MERHUM ( Allah Rahmet eylesin)
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Arturia Origin Klavye
Arturia öncesi Origin Klavye gösterir serisi sürümü ve Mart ayında nakliye olacak duyurdu 16-Jan-10

Burada Arturia basın açıklaması's ...

Origin Klavye klavyeci için Menşe Arturia yeni versiyonu. Bu, bir panelde koyarak Menşe Desktop olağanüstü modüler sistemi tutan bir yüksek kaliteli klavye denetleyicisinde kapatır. Sezgisel arayüz yerinde tutulur, tüm en ünlü synthesizer (Moog Modüler, ARP 2600, CS-80, Jupiter-8, Minimoog ve Peygamber VS) ve organları (Tonewheel, Döner) için modül birlikte. Süre oyun modları herhangi bir talep performans beklentilerini ayarlı olan şerit denetim entegrasyonu aftertouch olanakları expressivity bir dünya açık bir patlama, klavye vardır.

Ana Özellikler

•600'den fazla hazır ayarları yetenekli müzisyenler ve synthesizer uzmanları tarafından hazırlandı
•Kendi yama oluşturun veya mevcut ses yapıları kullanın:
•Origin yama bağımsız modülleri bağlayarak yaptı: Minimoog, ARP 2600, CS-80, Jupiter-8, Moog Modüler, Peygamber VS
•Origin synths şablonu: Minimoog, Jüpiter-8 *, CS-80 *, ARP 2600 *
•TAE ® motor ile üstün ses kalitesi
•Polifoni 32 sesleri tipik bir yama Up
•Bağlantı: 2 ses ins, 10 ses çıkışları. Digital: SPDIF çıkışı, USB 2,0
•Yüksek kaliteli etkileri seçimi: Phaser, Chorus, Delay, Tüp Distorsiyon, Parametrik EQ, Döner ...
•16/32 adım sequencer
•Yazılım editörü (Mac / PC)
•Yenilikçi Makro, Gelişmiş LFO, İleri modülasyon modları, Gelişmiş joystick'e modları ...
•MIDI: In, Out, Thru ve USB 2
•Yüksek Seviye Kontrol:
•ultra hassas 40cm şerit denetleyicisi
•yüksek kaliteli yarı-ağırlıklı 61 klavye tuşları, hız tepkisi ve kanal aftertouch ile
•Yeni duophonic aftertouch özel
•Modülasyon ve pitch tekerlekler, 3-mod Joystick, 21 potansiyometre, 33 döner kodlayıcı, 81 anahtarları viraj
•Ergonomik tasarım
•135 ° 0 ° den Kendinden ayarlanabilir ön panel, toplamda kurulum esneklik verir.
•Net görsel geribildirim için 5.2 "TFT ekran.
•tam bir mobil çözüm, tek bir, kolay taşınabilir kabinede gerçekleştirmek için gereken her şeyi sunuyor.
* Gelecekte yükseltme yoluyla teslim olmak

Fiyatlandırma ve Stok Durumu:
USD 3.499 $ / YTL 2.899

Daha fazla bilgi:

altyapi-ritim-ses-dowload-2010

.

Moderatör tarafında düzenlendi:
güzel makine,işte beni bunlar paklar :D

VAX 77Fiyat: $ 2,995.00

Yeni VAX77 bu dolu bir kayda değer MIDI denetleyicisi özellikler canlı performans için. It's amazing taşınabilirliği güçlü kontrol özellikleri kadar, aslında enstrüman yeni bir sınıf, senin oyun stili ile ifade gücü melding olduğunu. Adaptive Polifonik aftertouch standarttır, donanım ve yazılım synths eşzamanlı kontrolü. Hassas işlenmiş magnezyum alaşımlı durumda konvansiyonel sunta ve bükülmüş sac metal klavye şık bir uyum. Buna bir ile VAX77 kişiselleştirmek seçeneği Standart veya Ağır eylem keyweights, size neden, "onun tüm Hiç isteyeceksiniz ki anlayacaksınız düşünüyorum."

VAX77 özellikle donanım ve yazılım synths karıştırma kolay. Bilgisayar ve MIDI portuna donanım synths bir zincir haline USB portuna takın. Şimdi sorunsuz, hem katman veya sesleri arasında geçiş ayırabilirsiniz.

yawwww nee alengırlıı aletul edevatlarr cıkıyyy babooo wışşşşşş

e bu teknoloji böyle bişey işte, bugün çıkardığı birşeyi büyük bir hızla yarın eskitiyor..:mad: