• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Aslan Han güvenilir esnaf??

TransPoze

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG Pa800
Arkadaşlar Bugün öğleden sonra aslan han'a pitchbendi yaptırmaya gidicem tavsiye ettiğiniz işini temiz ve doğru yapan neresi var kararımı veremedim sizlerede danışmak istiyorum..en son yaptırdığımdan 1 ay dayandı çünkü tutmadı sağlam yer arıyorum.

DTL Teknik Servis
Galipdede Cad.
Nakkaş Çıkmazı
Şahin İş Merkezi Kat 1
Tünel Beyoğlu İstanbul
Tel: (0212)2924897-98

Telofon edip fiat sorunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
nejat hocam pitcbend bozuldu kaça yaparlar fiyatı hakkında bilginiz varmı? yoksa DTL yi arayacağım..teşekkürler ilginiz için.

aslanhanda bahadır var ona git on numara işçiligi vardır

usta işine karışmak gibi olmasın
yeşilovada yılmaz usta var eski aslanhandan cep vereyim
0535 721 89 12 konuş her türlü org anfi hoporlör tamiri yapar
kolay gelsin

bende sizden destek bekliyorum karışın tabi özkan kardeş :) yeşilova biraz uzak ters düşüyo bana ya sağolasın yinede yardımın için..

Aslan han da Metin kardeşimiz var -2 de ona götür veya fiyat sor ondan daha uygun yapanını bulamazsın bence ama garantili ve son derece kaliteli birşey olsun dersen bence de DTL ye götürmekten başka çaren yok pahalıdır ama son sistemdir ve son noktadır. Saygılarımla,

Muzaffer hocam metin abinin dükkan adı nedir? aletin garantisi yok zatende nekadara mal olur sence?

Metin bey'in dükkanının ismide Metin Elektronik tir merdivenlerden 2 kat aşşağı indiğinde hamen sağ taraftadır. Saygılarımla,