• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

AudioBro - LA Scoring Strings KONTAKT yüklemeyi bilen varmi :(

• Konbuyu başlatan ilkay1
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 4
  • Görülen : 2K

ilkay1

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yok
Arkadaslar ben internette aradim ama yükleme isini yazan gösteren bisey bulamadim acaba aranizda bu programi pc ye yüklemesini bilen varmi ve ayrica org ile bu programi nasil birbirine baglanti ve daha neler gerekiyor bilen varmi acaba?

Program tam 5 DVD den olusuyor ve suan 1.DVD yi Download ediyorum(bitmesine 1saat kaldi)

Her DVDnin tanesi yaklasik 7GB ila 8GB arasinda.

Arkadaslar programin resimleri assagida bir bakin

Ekli dosyalar

• audiobro-la-scoring-strings-414413.jpg
    audiobro-la-scoring-strings-414413.jpg
    45.3 KB · Görülen: 195
  • dvd4063852.jpg
    dvd4063852.jpg
    19.4 KB · Görülen: 187
  • image.php.jpg
    image.php.jpg
    21 KB · Görülen: 229
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: AudioBro - LA Scoring Strings KONTAKT yüklemeyi bilen varmi :(

programa yabancıyım ama genel olarak program kurulumu nasılsa bundada o şekildedir.hepsini indirdikten sonra 1.dvdyi çalıştırın yükleme yerini seçip başlatınca kendisi sırayla diğer DVD leri istersizden takarsınız...eğerki yasal yollarla elde etmiyorsanız ki öyle görünüyor en son crackleme yapmanız gerekebilir.

programa yabancıyım ama genel olarak program kurulumu nasılsa bundada o şekildedir.hepsini indirdikten sonra 1.dvdyi çalıştırın yükleme yerini seçip başlatınca kendisi sırayla diğer DVD leri istersizden takarsınız...eğerki yasal yollarla elde etmiyorsanız ki öyle görünüyor en son crackleme yapmanız gerekebilir.

sagol kardes, ssanirim bi 3-4 gün daha beklicem yüklemek icin cünkü henüz 1.dvd yi indirdim ve simdi 2.ye ancak basladim indirmeye,peki hocam orgu bu programla nasil baglanti kurcam? cünkü izledigim kadariyla porgramda adam gercek orgun tusuna basarken aynianda programin icindeki yapay orgtusu da kimildiyordu.

Orgu bu programla bir DAW yardımıyla kullanabilirsin.Bu vst yi kullanabilmen için sisteminde Cubase,Protools,Logic gibi bir Daw ve yine kullanabilmen için kontakt5 yüklü olmalı sisteminde...
Sorduğun sorulardan bu konulara oldukça yabancı olduğunu anlıyorum.indirmeye başlamadan önce bence bunları bir öğren derim...
DVD leri sanal sürücü kullanarak yüklemen gerekiyor...

Ch.

evet dedigin gibi orgla beraber bazi malzemeleri aracgerecleri ve bitakim programlari neicin ve hangi an kullanma hususunda bayagi bi tecrübesizim,fakat bir türk milleti olarak hepimiz bu tür yayli seslere cok önem verdigimiz icin bende bu degerli ses icin bütün yöntemleri ögrenmeye karar verdim.Böyle tam dogal tadinda cikan bir sesi orglarimizdan ciktigini duyunca insan baska yerlere gidiyor dogrusu. :(