• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Audya 2013 set çıktı arkadaşlar

muzik38

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA800 v2
birçok müzisyen arkadaşımızın merakla beklediği audya5 taşkın akgeyik tarafından yazılan set çıkmış. Facebook hesabından okuduğuma göre tamamen baştan sona yeniden audyaya yazılımsal müziksel anlamda şekil verilmiş ve süper bi set çıkmış ortaya. daha önceki set yapıyorum çıkacak çıktı diyenlerin fiyasko çalışmalarından tamamen farklı bi set
burda size sample seslerinden örnek video
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=UG5wjm3u6Q0]KETRON AUDYA 5 DEMOLARI : Solo Sesler - YouTube[/ame]

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Audya 2013 set çıktı arkadaşlar

konuya bi Allahın kulu bakmadımı acaba .görüşleriniz nedir.set konusunda dinleyen oldumu

harika bir set olmuş. sesleri olağanüstü modülasyonlar slide'lar harika :)

Süper bir set olmuş , Taşkın Bey şu Yamaha ile anlaşıpda S650'ye de set çıkarırmısınız.Milyarlarca kişi setin çıkmasını bekliyor

süpersin taşkın abi diyarbakırın gururu :)

set çıkarmak öyle basit bişey değilki stüdyon olacak tek tek enstürman kayıt yapacaksın orga uyarlayacaksın drumkit yapacaksın.taşkın bey bildiğim kadarıyla bir seneden fazla uğraştı.ama uğraştığına değmiş.

set çok güzel.şimdi tünel müzikte Audya satışı ile ilgili cazip bir kampanya da yaparsa bu set ile birlikte piyasaya girer diye düşünüyorum.ama fiyat önemli.

inşallah olur öyle bişey. ketronu eski tahtına getirmek istiyorlarsa bitakım fedakarlıklar gerekir

sesler güzel olmuş... mükemmel

yorumlarınız için teşekkür ediyorum arkadaşlar TAŞKIN MÜNİR AKGEYİK