• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Audya 5 - Klarnet Demo

Cevap: Audya 5 - Klarnet Demo

Ce exb de kullanılan kilitli sample sesleri audyaya yükleme şansımız var mı?

Ellerine sağlık güzel demo olmuş.

:D islam kilitli sampleları korgtan korga bile atamıyoruz. audyanın okuması daha da zor. Başka türlü olur da boşver emek var.

Korgda kilitli seslerin açılması için orijinal usbnin orgun açılışında takılı olmasını gerektiğini biliyorum. Demek istediğim bu sesleri korgdaki gibi audyaya orijinal usb ile kullanma şansımız var mı?

Hocam, piyasada mevcut olan, yani paylaşılan tüm sesleri Audya'ya atabilirsiniz.
Ben bu sesi Tyros'tan çevirdim.
Kaldı ki kilitli usb'leri açmak, kırmak yasal ve etik değil..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hocam, piyasada mevcut olan, yani paylaşılan tüm sesleri Audya'ya atabilirsiniz.
Ben bu sesi Tyros'tan çevirdim.
Kaldı ki kilitli usb'leri açmak, kırmak yasal ve etik değil..

Kilitli usbleri kırma gibi bir durumdan söz etmiyoruz. Elimde orijinal pa3x ce exb usb var. Bu usbdeki sesleri kilitli bir şekilde audya okur mu korg gibi bunu söylemek istiyorum.

Kilitli usbleri kırma gibi bir durumdan söz etmiyoruz. Elimde orijinal pa3x ce exb usb var. Bu usbdeki sesleri kilitli bir şekilde audya okur mu korg gibi bunu söylemek istiyorum.

Audya; Tünel Müzik'in paylaştığı INS sesleri haricinde, kendi üzerindeki sampler sayesinde wav formatındaki sample sesleri tuşe'ye dizerek MSP sesi elde etmenize olanak sağlıyor. Bunun haricinde korg'un ya da yamaha'nın seslerini işleme tabi tutmadan kullanamazsınız.. Yani elinizdeki CE USB'yi Audya'da kullanamazsınız..

Eline saglik dokturmussun yine ;)
Abanoz klarnet sanirim...