• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

audya 6.5 oktav klavye satılıktır

mikael63

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ketron sd1plus
audya 6.5 oktav klavyeyi 2013.8 ayında tünel müzik tarafından özel olarak ithal edilmistir.audya5 den artı olarak 6.5 oktav orijinal200mb rem 120gb harddisk vardır enson surum full batı ve son sample ses ve ritimler usb pendrive dan yuklenmistir ve yanında verilecektir ayrıca AUDYAicin TASKIN AKGEYIK hocanın yaptıgı turkce set tünel müzik tarafından ucretsiz yuklenecektir klavyeyi evde hobi amaclı kullanıyorum alet sıfır gibi olup cizik dahi yoktur

Cevap: audya 6.5 oktav klavye satılıktır

audya 6.5 fiyatı 2900 eurodur

hayırdır Mike??

Moderatör tarafında düzenlendi:

Necdet abicim selam ,evimi degistiriyorum hayırlısıyla ondan dolayı klavyemi satıyorum biliyorsun cokcok yeni bir alet su tasınma ısleri bitsin insallah ilerde tekrar alırım görüsmek üzere saygılar.....

Necdet abicim selam ,evimi degistiriyorum hayırlısıyla ondan dolayı klavyemi satıyorum biliyorsun cokcok yeni bir alet su tasınma ısleri bitsin insallah ilerde tekrar alırım görüsmek üzere saygılar.....

Hayırlısı olsun Mike..bende araştırırım burda

Cok tesekkur ederim.

Ilan guncel

youtube de videoları izledim org diyesim gelmiyor başlı başına stüdyo hayırlısı olsun

Ilan gunceldir

Ilan guncel