• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Audya-"Ritchie Valens-Oh Donna" instrumental version

eyeofthetiger79

Paylaşımcı Uzman Üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Havian 30
Merhabalar.

Uzun zamandır müzikten uzaktım.Bir siftah yapayım dedim. :)

Ritchie Valens - "Oh Donna" instrumental version.

Link 1:

Link 2:

Cevap: Audya-"Ritchie Valens-Oh Donna" instrumental version

ellerine sağlık hocam

Emeklerine sağlık Bahri,selamlar...

Merhaba.

Teşekkür ederim dostlar.

Siteye evden giremiyorum ; evde sıkıntıyı çözemedim.İşyerinden yazıyorum.

Şarkının aslındaki havayı verebildim mi bilmiyorum ama bu şarkı benim favori şarkılarımdandı.Kısmet bugüneymiş.

Bir-bir buçuk ay önce (belki de daha fazla) Ali(Windman) Marmaris'e gelmişti.Bir akşam beraber takıldık."Audya"yı test etti.Güzel bir akşam geçirdik.O tarihe kadar cihaz yatıyordu ; hiç açmıyordum bile.Yakın dönemde özel hayatım karışıktı :p ; iş-güçtü ; anneannemi kaybettim derken kötü bir dönem geçirdim.Bu kısırlık bir müddet daha böyle gitti.İşte, ta ki bu haftaya kadar.Kısa bir demoyla geri döndüm. :eek:

Bu arada, Ali'ye de buradan selâmlar.

Görüşmek üzere.

Merhaba.

Teşekkür ederim dostlar.

Siteye evden giremiyorum ; evde sıkıntıyı çözemedim.İşyerinden yazıyorum.

Şarkının aslındaki havayı verebildim mi bilmiyorum ama bu şarkı benim favori şarkılarımdandı.Kısmet bugüneymiş.

Bir-bir buçuk ay önce (belki de daha fazla) Ali(Windman) Marmaris'e gelmişti.Bir akşam beraber takıldık."Audya"yı test etti.Güzel bir akşam geçirdik.O tarihe kadar cihaz yatıyordu ; hiç açmıyordum bile.Yakın dönemde özel hayatım karışıktı :p ; iş-güçtü ; anneannemi kaybettim derken kötü bir dönem geçirdim.Bu kısırlık bir müddet daha böyle gitti.İşte, ta ki bu haftaya kadar.Kısa bir demoyla geri döndüm. :eek:

Bu arada, Ali'ye de buradan selâmlar.

Görüşmek üzere.

Öncelikle, akşam kulaklıkla dinledim, icrayı çok beğendim elinize sağlık... Anneanneniz için rahmet dileklerimi belirtmeden geçemeyeceğim için de mesajınızı alıntıladım...
Allah rahmet eylesin, başınız sağolsun...

Öncelikle, akşam kulaklıkla dinledim, icrayı çok beğendim elinize sağlık... Anneanneniz için rahmet dileklerimi belirtmeden geçemeyeceğim için de mesajınızı alıntıladım...
Allah rahmet eylesin, başınız sağolsun...

Teşekkür ederim ; sizler sağolun.

Selâmlar...

Bahri hocam emeklerine sağlık. Harika bir çalışma. Audya senin elinde bambaşka. Bende bir türlü siteye giremiyordum. Sürekli hata veriyor. Bugün girebildim. Ayrıca seninle vakit geçirmek de gerçekten çok keyifliydi dostum. Selamlar.

Bahri hocam emeklerine sağlık. Harika bir çalışma. Audya senin elinde bambaşka. Bende bir türlü siteye giremiyordum. Sürekli hata veriyor. Bugün girebildim. Ayrıca seninle vakit geçirmek de gerçekten çok keyifliydi dostum. Selamlar.

Teşekkürler , aynen dostum.Her zaman beklerim.

Haberleşiriz ; kendine dikkat et , selâmlar...

öncelikle başınız sağolsun.çok kaliteli güzel bir çalışma olmuş.emeklerine sağlık eyeofthetiger79.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri