• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Babaeski Taşköprü Piyanist şantör Gökhan palaz 2017

• Konbuyu başlatan AdmiN
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 0
  • Görülen : 320

AdmiN

Timur ilhan
Yönetici
Administrator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
eskibaba.blogspot.com
Enst.
Trakya Müzik
WhatsApp Image 2023-09-27 at 10.47.17.jpeg

(Şu ilk kıtayı okumayın mideniz var ise benden söylemesi)
Piyanist Şantör Gökhan benim ortaokuldan beri kankamdı .. anlatayım.. ortaokulda sınıf E ye gidiyordum.. oda Sınıf D ye(muhabbetimiz yoktu sonra) kavga gürültü çıkmazdı ama tuvalette bir kaç arkadaşlar birlikte ağzına doldurup tükürüyordu banada geldi.. ama görmedim.. sınıfta arkadaşlar arkana bak ''Bu ne bea Tükürmemiş Balgam atmış valla'' dedi.. Ceketimi çıkardım bir baktım arkaya avucumun içi gibi Balgam var!! Allahtan tiksinmem yoktu.. içimden size göstericem dedim.. daha sonraki günlerde Bir eleman o harun! tuvalete giderken gördüm bende onun arkasından.. Yüzünü yıkıyordu balgam biriktirdiğim Ağzımı arkasına tükürdüm ve Fişek :)) Gökhan ve 1 kişi daha aynı Şeyi yaptım.. yine Fişek kovalardılar beni :)).. Balgam yarışı başladık 2 ay sürdü :)) Gökhanla ilk tanışmamız orda başladı Arkadaş ve dostuk Sürdü gitti..
------------
Ortaokuldan Piyanist Tarık tanışmıştık.. Oda süper Piyanist idi Aynı Cengiz Kurtoğlu tipide Seside! şuan.. hiç bişey yapmıyor ses yok ondan

Ortaokul bitti (15 yaşında)Gökhanla Kanka olduk.. Ferdiden söylerken gökhan 'valla Aynı Ferdi Tayfur ya Askere gitti piyanist abim Erhan Palaz gel beraber geliştirelim bakarsın düğünlere çıkarız dedi.. patladı gitti...

Ben Taşköprüye gidiyorum orda 1-2 gün kalıyorum piyanist üzerine çalışmalar yapıyoruz.. Piyanist olmamdaki tek ortam buydu.. sonra 1-2 gün bize geliyordu gezindi yapıyorduk.. öyle işte.. kankaydı bir zamanlar!!!! (Erhan palaz Abi ama Erhan diyorum ona piyanistliğe gittik. Sinopa gitti Ayda yılda bir geliyor.. ama hala Piyanist..)

Büyüdük Askere gittik Askerde Piyanist oldum.. oda.. yıllar bir birini kovaladı. Gökhan Çalıyor Hem İçiyor.. (işini yapıyor..) ama har vurup harman Savuruyor.. Evlendi bir kızı oldu (Allah Bağışlasın) gel zaman git zaman ben Hastalandım.. duydum Gökhan Boşanmış(içkiden anlarsınız işte) ama hala görüşüyordu eski karısıyla ne oldu ne bitti bilemem Görüşmüyorlar.. Ama Yeğenim yani kızı hep destekte bulundum..

Hep yardımda bulundum.. boşanmış olduğu karısından Gökhan beni ters anladı birde içkiliydi.. kankamdı o benim.. anlar beni o dedim.. ama yardım ettim kızına.. 2. kere oldu 3 kere oldu sinirlendim..konuşmadım öyle ve şimdi öyle.. konuşsak dile destan olur.. Artık Kankam yok. bitti..

saygılar..
facebook.com/gokhan.palaz.96/videos/332508637255596

WhatsApp Image 2023-09-27 at 10.47.17 (1).jpeg

Son düzenleme:

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri