• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Backuplar dönmüyor

Cevap: Backuplar dönmüyor

[YOUTUBE]HLqTFOFKkzU[/YOUTUBE]
Bu linkte anlatılmış kardeşim program var videonun altında onuda dene olmazsa özelden sana numaramı yazdım

Bu linkte anlatılmış kardeşim program var videonun altında onuda dene olmazsa özelden sana numaramı yazdım

bunları convert etmeden yükleyebilirmiyim illa çevirmem mi lazım olmuyor çevrilmiyor bunlar ya kafayı yiyeceğim kaç günden beri uğraşıyorum :(

Diğer korg modellerinde kullanabilmeniz için convert etmek zorundasınız çünkü Pa80 ile ilgili diğer Pa800 yada x serilerinden saund farklılık gösteriyor

Diğer korg modellerinde kullanabilmeniz için convert etmek zorundasınız çünkü Pa80 ile ilgili diğer Pa800 yada x serilerinden saund farklılık gösteriyor

Şu şeyleri adresinizi verinde sizi atayım çeviremedim kafayı yiyeceğim lütfen yardım edin adres verin atayım size :(

Hangi model ve markaya çevrilecek kardeşim

Bi deneyelim bakalım kardeşim inşallah bi faydamız olur yanlız pa600 qt için söz veremem bendeki program onu yapıyor mu bilmiyorum ama pa800 için çevirmeye çalışırım

Bu backup çevirme işini kimse anlamıyor ya çevire bilen olmadı ne yapacaz bilmiyorum