• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bağlamacılara mp3 ritmler

• Konbuyu başlatan Ruhi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 33
  • Görülen : 13K
Cevap: Bağlamacılara mp3 ritmler

paylasimlariniz icin Tsk ler.

DEGERLİ RUHİ DOST;sizin paylaşım ve aktivasyon faliyetlerinizi begeniyle takip etmekteyim..Sizin gibi degerli bir dosttan ricam olacak;ben baglama ile ugraşıyorum.(kısa>)ritim eşliginde çalışma yapmak istiyorum PCile.fl studyoda ritim yapma becerim yok, türkhalk müziği tarzına uygun ritimlere ihtiyacım varrr, yardımcı olabilirmisiniz saygılarımlaaa

paylasım ıcın tskler

tsk`ler arkadas. bende hep ritimler ariyorum, ama bulamiyorum. özellile fl studio 9 icin, yani ritimin temposunu degistirebilmek icin.

Gerçekten çok işe yarar bir iş çıkardınız emeğinize sağlık bende okadar aradım kaç senedir bu kadar elektroya uyumlu ritm bulamamıştım ister ıpod a yükle ister bilgisayardan çal bunlardanda anfiye veya miksere gir çalmaya devam et fakat devamını bekliyoruz,türk milleti olarak bağlamaya sahip çıkalım ve ona destek olalım şimdiki çalışma gibi,tekrar teşekkürler.

şimdi indirdim Allah senden razı olsun kardeş bağlamacı değilim ama idarelik bi orgum var bunu bilgisayara bağlıyorum enazından org egomuzu tatmin etmiş oluyoruz vede nezamandır zeybek ritimleri arıyorum neyseki sayende buldum başarılarının devamını dilerim

çok tesekkurler beyefendi. ben fransadanim, ve bu ritimlere baya çok ihtiyacim vardi, baska hiç bir yerde bulamiyordum, sizden Allah razi olsun diyorum

Çok işime yarayacaktı ancak link engellenmiş,açılmıyor.Başka bir link açabilir misiniz?

arkadaşım ben çok geç kaldım size. :( lütfen tekrar yükleme imkanınız varmı cok ihtiyacım var.