• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bağlamacılara Süper Ritimler (Tempo Programı içinden)

Cevap: Bağlamacılara Süper Ritimler (Tempo Programı içinden)

Arkadaşlar linkler 01.02.2017 tarihi itibariyle tarafımdan yenilenmiştir. Güle güle kullanın Saygılarımla,
Hocam 2019 u yariladigimiza göre artik bu ritmleri yüksek kalitede paylassaniz daha güzel olmaz mi ? biraz önce indirdim kaliteleri biraz düsük.
Emeginize saglik simdiden tesekkürler
Saygilarimla

Haklısınız da şu anda öyle rtim yazacağım aletlerim yok zaten günümüz koşullarında ki org lar artık mp3 okuyor dayanıyorlar erik deli gevrektir. Yani ritmler artık demode olmuş

Arkadaşlar bayağı uğraştım sıraladım MB lerini düşürdüm güzel birde hızlandırma yavaşlatma programı ekledim onu kurun Türkçe seçeneğini yapın sonrası basit 80 Tane ritim var çalın bana dua edin :) Ritimbox a artık gerek yok. Kolay gelsin. Saygılarımla,

Programı buradan indirin

Ritimler 80 adet

01.02.2017 Tarihi itibariyle linkler yenilenmiştir. Kolay gelsin Saygılarımla,
elinize emeginize saglik

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar bayağı uğraştım sıraladım MB lerini düşürdüm güzel birde hızlandırma yavaşlatma programı ekledim onu kurun Türkçe seçeneğini yapın sonrası basit 80 Tane ritim var çalın bana dua edin :) Ritimbox a artık gerek yok. Kolay gelsin. Saygılarımla,

Programı buradan indirin

Ritimler 80 adet

01.02.2017 Tarihi itibariyle linkler yenilenmiştir. Kolay gelsin Saygılarımla,
yine de işimize yaradı.. teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri