• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bakarmısınız? pa1x fiyatı nasıl?

Cevap: Bakarmısınız? pa1x fiyatı nasıl?

pa800 beş para etmez arkadaşlar yapmayın.işçilik kalite berbat ötesi,hangi müzik mağasasına giderseniz gidin kesinlikle arızalı tamiri bekleyen pa800 görürsünüz,pa1x le pa800 arasında ramden başka pek bi değişiklik yok.hatta bilenler bilir pa1x saundları gerçekten mükemmeldir.ağır olması bence önemli değil.kaliteli malzeme kullanmış adamlar.pa800 gibi çin malı değil :) pa1x her türlü tek geçerim...KESİNLİKLE

PA1X kullandım yaklaşık 3 ay önce sattım. 1X gerçekten güzel alet ancak ciddi ağırlığa sahip. Eğer çok taşımıyorsanız veya sabit bir yerde çalışyorsanız sorun olmayacaktır. Bunun haricinde nevale konusu Pa800 gibi değildir. Ama vaktiniz var ve kendiniz birşeyler yaparsanız buda sorun olmayacaktır. Tuşesi kesinlikle PA800 ile kıyaslanamaz. Her iki aletide dinleyip bütçenize göre hareket etmeniz yararınıza olacaktır. Şimdiden hayırlı olsun, bol kazançlar.

ben 2 yıldır kullanıyorum kesınlıkle pa1x nevale derken hergun bır set degıstırmıyoruz varolan setkerde bıraz oynama yaptınmı ve rtımlerde bu kadar omur boyu kullan pa 800 alıpta sureklı bu gun nerede arıza verecek dıye beklemektense 1x al emeklı olana kadar kullan..... saygılarımla...

x1 den şaşma güzel makina

merhaba kardeşim 1x konuaunda sana katılıyorum. bende türk boadlısı var. mp3 boardlısı var. set onusunda biraz sıkıntı. ama bendei set bile çok güzel. 800 e asla bulaşmam.keşke set konusunda paylaşmayı seven arkadaşlar olsak ta. 1x i kötü izlenimlerden kurtarsak.05072930491