• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

A-300 tr kullanan arkadaşlar bi bakarmısınız?

ozgursultan

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yamaha a 300 tr
Geçen bi midi kablo almıştım uymadı, yamahanın orjinal kablosuda çok pahalı, sizin kullandığınız yada bildiğiniz yamahanın orjinal midi kablosu dışında bu orga uyumlu uygun fiyatta değişik markalar varmı? Yorumlarınız için şimdididen teşekkürler :)

Cevap: A-300 tr kullanan arkadaşlar bi bakarmısınız?

sevgili kardeşim öncelikle okabloyu niye aldın onu anlamadım.ya bu aletde maşallah yok yok neredeyse v2 değilse yaptırması gidiş geliş toplam masrafı 100 tl yi bulmuyor.bu alete bence boşuna almışsın o kabloyu çünki yapabileceğin fazlabişey yok,ben almıyorum mesela

sevgili kardeşim öncelikle okabloyu niye aldın onu anlamadım.ya bu aletde maşallah yok yok neredeyse v2 değilse yaptırması gidiş geliş toplam masrafı 100 tl yi bulmuyor.bu alete bence boşuna almışsın o kabloyu çünki yapabileceğin fazlabişey yok,ben almıyorum mesela

Kardeş ne yaptırması 100 tl yi bulmayan bundan hiç birşey anlamadım, midi klavye olarak kullanmayı düşünüyorum ayrıca kabloyuda iade etmiştim :)

Slm arkadaşım.Gökhan isimli arkadaş a300tr v2den bahsetmiş 100lira tutuyor diye.Senin org bende daha önce olan tr yani v1 versiyonu.Kablo olayına gelincede benim sattığım a300tr için izmir çankayadan s-link marka midi-usb kabloyu 30liraya almıştım.Gayet güzel işimide gördü.Fl studio ile çalıyordum.Yamaha müzic downloader programı var onu indirip yüklemen gerekli ritim atmak için ayrıca.Onun dışında fl studio audio setting ayarlarından midi-usb diye tanıyor zaten.ok.

Kardeş ne yaptırması 100 tl yi bulmayan bundan hiç birşey anlamadım, midi klavye olarak kullanmayı düşünüyorum ayrıca kabloyuda iade etmiştim :)

haaaa,o şekilde kullanacaksan,orasını bilemem,ben sandımkiyeni ritim filan yüklicen,bu işler teferruat istiyen işler :)saygılar