• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Barış korg pa800 en son set zaman kaybetmeyin derim

Cevap: Barış korg pa800 en son set zaman kaybetmeyin derim

abi pa500 içinde böle set yapan yokmu yaw litfen artıjk

tesekkur ederim,emegine saglik !!!

ben bır sey sormak ıstıyorum nacızane benı yanlış anlama setını tam ındırecektım kı ıkıncı konudada admine seslenıp kapatmasını soylemışsın o yuzden üçüncü bır başlık aramaya nıyetım yok barış veee bu set hakkında kımse duzgun , net ve acık bır ıfadeyle yorum yapmamış hee bu setının kotu oldugunu gostermez ama ben sende bıraz fazla iddacılık gördum yanı sankı sürekli ortalıkda bır arbede yaşanıyormuş gıbı bır durum söz konusu..neyse hayırlısı ınşallah başka bır set de görüşmek üzere...

kardeş yenilikler yapılınca onuda paylasmak istiyorum bunun neresi arbede ? Sen yanlış anlıyorsun.. Iddacısın demişssin bana göre kendi setim piyasadaki detlerden çok daha sade ve düzenli.. Açıkçası yaptığım herşeyde kendime güveniyorum bu iddacılıksa evet ben iddacıyım... Işine bak kardeş sen başka seti indir olurmu :)

Set çok hoş ve güzel ritmler içeriyor ama biraz daha zenginleştirilirse çok güzel olur eline sağlık

Eyvallah canım kardesım hergun yenı seyler hergun eklenıyor bekleyın her 2 3 ayda bır hersey yenılenıyor set en gec 1 sene ıcınde bomba olacak merak etmeyın kımseye yuzlerce lıra para verıp satın almak zorunda kalmayacaksınız

paylasım için teşekkür ederim

tsklerrrrrrrrr

teşekkürler

tşk ler kardeşim emeğine yüreğne sağlık