• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

BARIŞ & ZAFER YENİ SES SETİ(PA500 set indir)

Cevap: PA 500 TR ZAFER YENİ SES SETİ(indir)

arkadaşlar set barış kral set tabanlıdır,aslında bi kaç ses düzenlenecek duruyo sizde yapabilirsiniz kalıpları tamam sadece efekt mixser v.s ufak ayarları var,
çok güzel süper elektrolar yaptım,thm tsm piano tonları leadler macun sesler yeni yaylılar gitar tonları her türlü ses yapmaya çalıştım,inşallah beğenirsiniz,bence çok güzel bi set oldu,yükleyin deneyin,yorumlarınızı bekliyorum,güle güle kullanın

bn yenıyım abıcım yukluyom ama acılmıyo nasıl acacam yha yardımcı olursan sevınırım

eline, emeğine sağlık abi :)

bn yenıyım abıcım yukluyom ama acılmıyo nasıl acacam yha yardımcı olursan sevınırım

nasıl açılmıyor kardeşim anlamadım,seti açmayamı çalışıyorsun acaba,seti yani set dosyasını açmaya zorlama orga load yap yükle,yükleyince zaten orgtan görürsün sesleri ritimleri,
dosyada herhangi bir sıkıntı yok,sanırım problem sizde ya yükleme yapmada sorun var yada başka bi sorun,

Eline sağlık Hocam.Çok güzel paylaşım

teşekkürler güle güle kullanın

Cevap: BARIŞ & ZAFER YENİ SES SETİ(PA500 set indir)

zafer abi indirdim sonunda seti. çok teşekkür ederim eline sağlık

eline emeğine sağlık zafer kerdeş k. bakmazsan bi sorum olacak ve bide ricam olcak bilgisayarda style ve soundları okumak dinleyebilmek için bi program varmış pa 500 için elinde varsa ve paylasırsan sevinirim bide orgda ritim ve sesleri seti yuklemeden önce nasıl dinleyebilirim yada öyle bi özelliği varmı pa 500 de şimdiden tskkr

eline emeğine sağlık zafer kerdeş k. bakmazsan bi sorum olacak ve bide ricam olcak bilgisayarda style ve soundları okumak dinleyebilmek için bi program varmış pa 500 için elinde varsa ve paylasırsan sevinirim bide orgda ritim ve sesleri seti yuklemeden önce nasıl dinleyebilirim yada öyle bi özelliği varmı pa 500 de şimdiden tskkr

hocam öyle bi proğrama hiç dek gelmedim duymadım açıkcası,
bence öyle bi proğrama gerek yok,pa500tr de zaten set yükleme 20 saniye alıyo orga yükle sesleri ritimleri orgun üzerinde dinle derim,pa800 veya pa80 pa2x 3x gibi 30 dk 45 dk olsa set yükleme işi o proğramı bulun derim ama pa500tr de gerek yok,

set yükleme en fazla 1 dk bekletmiyo pa500tr,seti yüklemeden dinlemek zor pa500tr de değil hiçbir orgta öyle bi özellik yok,
ritimleri ve saundları görmek için proğram var ama ritim ve saundu dinlemek için proğram sanmıyorum,varsada bende ilk defa duymuş olacam,

Arkadaşım bence pc programı falan hikaye....Bak nerden biliyorsun dersen bir midi şarkıyı (pa500 TR için konuşuyorum ) hem pc de hemde orgda dinle, bak bakayım o zaman aradaki ritim vuruşlarındaki saund farklarını net göreceksindir...En temizi klavyeye yükle sesi yada ritimi kararını klavye üzerinde ver...Hem kormayın org yükleme yapmakla yıpranmaz yıpransaydı benim ki çoktan çöpe gitmeliydi :)