• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Baykal 3x Usb Tanıtım

• Konbuyu başlatan BAYKAL
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 3
  • Görülen : 3K

BAYKAL

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Web sitesi
www.baykalmuzik.com
Enst.
Korg Pa800 , Korg Pa3x
Baykal 3x Usb Korg Pa3x kullanıcılarına özel hazırlanmış, 128 MB kapasiteye sahip ve sadece Pa3x serilerinde kullanılabilen bir Korumalı Usb Set çalışmadır. 1 Yıldan fazla süren Sound ve Performance testlerinin ardından 05.07.2012 tarihinde tamamlanarak satışa sunulmuştur.

Daha önceden hazırlamış olduğumuz Baykal Usb içinde bulunan bütün Sound ve ritimler revize edilmiş halleri ile Baykal 3x Usb içinde mevcut olup Korg Pa3x için özel hazırlanmış sample sesler ve Drum kitler ile 125 MB'lık bir sample kütüphanesi oluşturulmuştur. Baykal Usb'de mevcut olan Style ve Performance sesler Pa3x üzerinde çok daha iyi performans sağlaması amacı ile 3-5 Effect ile genişletilmiş , 1,2,3,4 Fiil' ler Auto Fill özelliğinde sorunsuz çalışacak şekilde revize edilmiştir. Baykal Usb üzerinde bulunan Style'lerin bateri setleri Pa3x bateri soundları ile güncellenmiş ve bütün Drum kitler tekrardan tonlamış ve effectlendirilmiştir. Güncelemelerde kullanılmak üzere Türkiye'nin en iyi müzisyenlerinden profesyonel stüdyolarda kayıt alınan sample sesler ile 2 yeni Drum kit oluşturulmuştur. Değişik tarzlarda müzik icra etmek için 3 adet MaxxAudio Present'i hazırlanıp Global ayarlarına kaydedilmiştir. Kullanıcı hoşlandığı tarzda hazır Genel Sound Check ayarını kullanarak Mastering ayarını zevkine uygun olarak kontrol edebilmektedir. TC-Helicon Voice Processor için 2 adet vokal ayarı Global ayarlarına kaydedilmiştir. Bütün Stylelere ait olan Pad' ler Volume, Low , Mid , High ayarları Style' lere göre kontrol edilerek düzenlenmiştir.

Baykal 3x Usb çıkış tarihinden itibaren 1-2 ay aralıklarla güncellemeler hazırlanıp E-mail adresleri kayıtlı olan bütün Baykal 3x Usb kullanıcılarına ücretsiz olarak gönderilecektir. Hazırlanan güncellemerde Yeni Style , Performance ve Style' lere ait Pad ve Sts'ler , Performance için düzenlenmiş Soundlar ve Yeni Style'ler için düzenlenen Drum kitler olabilecektir.

Ekli dosyalar

• 219e6154-5845-4eb8-8135-056c6bbdaaa1_3X.jpg
    219e6154-5845-4eb8-8135-056c6bbdaaa1_3X.jpg
    12.2 KB · Görülen: 218
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Baykal 3x Usb Tanıtım

Bu guzel acıklamalar ıcın tesekkurler.sagol var ol.

bilgilendirme için teşekkürler.birkaç gün önce sipariş ettiğim baykal usb yi teslim aldım ve kullanıyorum herşey mükemmel olmuş,düşünenlere tavsiye ediyorum...

baykal pa3x usb nı gule gule kullan

Korg Baykal pa 3x USB - 10-8 THM update-1

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=LAp65E1U2cM&feature=channel&list=UL]Baykal 3x USB - 10-8 THM - YouTube[/ame]