• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Baykal korg pa3x usb cıktı

Nejat Levent

MERHUM ( Allah Rahmet eylesin)
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Baykal korg pa3x usb cıktı bılgınıze .

Baykal 3x USB

Korg PA3X 128 MB Usb Set.ı

rıtım lıstesı yuklendı

demolar

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Baykal korg pa3x usb cıktı

nejat abi bu 800 e de uyumlu olacakmı ? 256 ramlar için mesela?

merhaba sadece korg pa3X ıcın .

site virüs uyarısı veriyor :(

Anlamadım ürün satışta yazıyor fakat demo yok, neye göre alacaklar?. Önce demo sonra satış.

Hayırlı olsun inşallah, Baykal hocamız yaptıysa piyasayı sallar yine, bugünlerde pa 800'le baykal usb ile döktürmekteyiz. artık öbür sezona 3x almalı

Baykalın usb sine demo gerekmiyor benim için en azından bu böyle 3x i satmıştım baykalı duyunca dün yeniden aldım bir tane tutku müzikten baykallada konuştum yarın almaya gideceğim yanına insallah . Özellikle halk müziğinde gerek sample seslerin natürelliği gerek halk ritm zenginliği baykal usb de diğer usb lerden çok daha fazla . Kendiside 1 senedir 3x çıktığından beri 3x in üstünde bu setle uğraştığını söyledi eski samplelar ritmlere ilave 70-80 mb yeni sample ve perküsyonlarin geldiğini eskilerin ve yenilerin yani komple setin bütün ritm ses dk performans herşeyin 3x e göre yeniden düzenlediğini editlediğini söyledi . Zaten bu husus benim için çok önemli idi . Hayırlı olur inşallah herkes için....

Baykalın usb sine demo gerekmiyor benim için en azından bu böyle 3x i satmıştım baykalı duyunca dün yeniden aldım bir tane tutku müzikten baykallada konuştum yarın almaya gideceğim yanına insallah . Özellikle halk müziğinde gerek sample seslerin natürelliği gerek halk ritm zenginliği baykal usb de diğer usb lerden çok daha fazla . Kendiside 1 senedir 3x çıktığından beri 3x in üstünde bu setle uğraştığını söyledi eski samplelar ritmlere ilave 70-80 mb yeni sample ve perküsyonlarin geldiğini eskilerin ve yenilerin yani komple setin bütün ritm ses dk performans herşeyin 3x e göre yeniden düzenlediğini editlediğini söyledi . Zaten bu husus benim için çok önemli idi . Hayırlı olur inşallah herkes için....

Sana katılıyorum kardesim Baykal'ın sample sesleri çok harika piyasada Baykal'dan guzel thm sesleri yapan olmadı her degerde ritm var prox3 için de mutlaka guzel seyler düşünmüştur. Ben bir donem Baykal seslere çok demo yapmıştım :) inşallah hayırlı olur

çınar abi hayırlı olsun tekrar 3x

çınar abi hayırlı olsun tekrar 3x

Teşekkürler hemşerim ilkerim :) bak harun da senin hemşerin ...3x e gelince inan baykalı duyunca alıyım dedim yoksa şu anda tyros 4 hala 1 numara değişen bir şey yok benim için...sevgilerle kardeşim ...