• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Baykal pa 3x USB - Güncel Yaylı

Nejat Levent

MERHUM ( Allah Rahmet eylesin)
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Baykal pa 3x USB - Güncel Yaylı

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=1M01YsbY0gg&feature=plcp]Baykal 3x USB - Güncel Yaylı- YouTube[/ame]

Cevap: Baykal pa 3x USB - Güncel Yaylı

ellerine sağlık nejat hocam.teşekkürler.

elıne saglık yanıtların ıcın tesekkurler

Güzel çalışma. başarılar. Bu videoları tek linkte birleştirsen keşke. Her biri ayrı konuda takip zorlaşıyor.

Kulaga hitap derken yeri degil belki ama bu yayli olayinda beni tatmin eden su bircogumuzun bildigi m3 deki yaylilari ancak O yaylilarin sirri nedir bilemiyorum artik Effectlerdenmi fazla Layer kullanmaktanmidir bilmiyorum bilen biri biraz aciklarsa sevinirim...
Baykal 3x usb ye basarilar...

İlker m3 te sound ayarında kullanılan birçok parametre bizde yok. bizde derken pa serisini kastediyorum. Oyle olsa zaten kimse m3 almaz. Bu işin ticari yönü bu malesef kıyamete kadar böyle gidecek. Beklemeye gerek yok :D

Mutlaka Umutcum Ancak O m3 yaylilarini dinledikten sonra hicbiri tatmin etmiyor insani :)
Zaman icinde m3 den fersah fersah ustun Kronos tan neler duyacagiz merakla bekliyorum...

bırakın yyaylıyı bence usb nın percusyonalrı saund degısmesı lazımm :( onerı