• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Baykal usb 13 dakikalik halay 2011

DjBaRKaN

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
YAPTIGIM KAYITI PAYLASMAK ISTEDIM YORUMLARINIZI BEKLIYORUM USTALAR OZELLIKLE HIZLANDIGIM BOLUMLERI IYI DINLEYIN SAYGILAR ....

13 DAKIKALIK

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=XsRq0RidOdw]YouTube - ‪2011 HALAY - KORG PA800 BARKAN‬‏[/ame]

TECHNO HALAY

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=-54aPdBFg8c&feature=channel_video_title"]YouTube - ‪BARKAN - KORGPA800 2011 HALAY ( RADIO PERFECT )‬‏[/ame]

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Baykal usb 13 dakikalik halay 2011

super olmus kardesim basarilarinin devamini dilerim.sunu 20 dakika yapsan birde md altyapi yapsan ne guzel olur.

ben karsiyim md ye kadir abi muzisyenligi oldurdu herkes kayitlardan dugun yapmaya basladi

bir bakima haklisin kardesim hayirlisi olsun amma sizin gibi muzisyenlere birsey olmaz Allah in izniyle canli calmanin tadi bir baska ben yurt disindayim ve tros3 var ama calmasini bilmem ogrenmeye calisiyorum muzigi sevdigim icin bazen md atim sarki soyluyorum bazen oyun halay derken vakit geciriyoruz iste gurbet ellerde onun icin md istedim ama senin canin sagolsun zaten videonun sonunu izledim elini salliyosun dedim cocuk 13 dakka calmis eli gitmis birde ben 20 dk istiyom diye yadirgadim kendimi :)

sadece guzel halay cekmek buna herkezin harcı degil cunku yavas yeri cok ve degisik yinede mukemmel calmıs eline saglik ustad

anliyorum seni kadir abi ama eskiler kadar iyi muzisyen pek cikmiyor artik biz yeniler okadar ilerliyemiyoruz hazir seyler cok oldugu icin md midi loop flan filan eskiden boyleseyler olmadigi icin hep eskiler daha iyi muzisyen ;)