• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

baykal usb hakkında bir soru...

pymmemo

paylaşımcı üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa3x & pa800
değerli kardeşlerim,abilerim pa3x klavyeme baykal usb düşünüyorum ama demolar pek iç açıcı gelmedi ve demo sayısıda pek yeterli değil.zira bir 9/8'lik demo bile yok.baykal hocanın 800 için yaptığı usb'nin demoları gayet yeterli ve başarılı çalışmalar...
benim öğrenmek istediğim ise 800 usb sinde yer alan ritimlerin aynısı 3x usb'sindede var mı?eğer varsa alacağım yoksa da düşünmüyorum.zira 3x baykal usb 800 usb'ye göre çok çok zayıf kalmış...

Cevap: baykal usb hakkında bir soru...

korg pa3x baykal usb rıtım lıstesı

ramazanda canlı vıdeolar eklenecek sımdı vakıt yok extralardan

sen en ıyısı baykala telofon et pa3x rıtımlerı daha canlımı dıye.sahnede hergece denenmıs rıtımler.

teşekkürler nejat hocam...

Pa3x, pa800 ve 2x gibi güçlü ve tok okumuyor ritimleri. Ben de pa3x kullanıyorum açıkcası memnu değilim. Yeni os ile düzelmese çok kişi benim gibi pa3xleri elinden çıkaracak gibi.

Pa3x, pa800 ve 2x gibi güçlü ve tok okumuyor ritimleri. Ben de pa3x kullanıyorum açıkcası memnu değilim. Yeni os ile düzelmese çok kişi benim gibi pa3xleri elinden çıkaracak gibi.
aykal usb

arkadas baykal usb soruyor sen kulllanıyormusun?

konuyu nereye goturuyorsun.

yarumlara devam.