• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

★★★ bayram hediyesi ★★★

delikadir

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yamaha tyros 4
Selam arkadaslar,

Basligi degistiremedim!!! linkler saglam.11-12-2015

elimdeki butun secilmis md altyapilari ve yine secilmis sozlu oyun havalarini sizlerle Bayram hediyesi olarak paylasiyorum.lutfen polimik icerecek yorumlar yapmayiniz herkez kendi rizkini yer.

md ler alintidir!!!emegi gecen butun arkadaslara sonsuz tesekkurler.

MAALESEF LINKLER CALISMIYORDU SILINDI EN KISA ZAMANDA EXTRALARLA BIRLIKTE YUKLENECEK.
23-12-2015

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: ★★★ bayram hediyesi ★★★

arkadaşım süper altyapılar var çok teşekkürler
en çokta cifte_harunmp3 dinledim süper olmuş tekrar teşekkürler
hakan

Moderatör tarafında düzenlendi:

emeği geçen hezkeze çok teşekkürler

teşekkurler dostum kolaygelsin

arkadaşlar indirdim denedim süper olmuş indirmenizi tavsiye ederim saygılar link olmadan

bu linkten indiremiyorum.mümkümse başka linkten paylaşırsanız sevinirim.saygılar....

maalesef baska link veremem abicim cunku dosyanin boyutu hemen hemen 2 gb sadece bu siteye yukleyebildim.eger dns ayarlarinizi degistirebilirseniz indirebilirsiniz.biraz arastirmaniz gerekiyor...

dostum nasıl indiyoruz bi anlatsan

benim bu tur problemim olmadigindan dolayi hic arastirmadim hicbir bilgimde yok. fakat Turkiye de yasayan arkadaslardan cok duydum bir siteye giremiyorsan girmek icin dns ayarlarini degistirmen gerekiyor diye.o da google den girip dns ayarlari yazdiginiz zaman bir cok bilgiye ulasabiliyorsunuz. iyice okuyup anlayip yapmanizi tavsiye ederim.dns ayarlarini degistirdikten sonra yeniden link e tiklayin ve indirin.
iyi calismalar.