• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bayramda kırgınlık olmasın

Ali Nalbant

Süper Paylaşımcı
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA300 pa600 pa900 pa3x
Selam dostlar mübarek Kurban bayramında küsmeler kırgınlıklar bitsin. En başta ben başlatıyorum zafer 1983 hem büyüğümsün hem köylümsün senden özür diliyorum.Arkadaşlar özellikle aile içinde küs kırgın olan varsa mübarek kurban bayramı hatrına barışın ölümlü dünya 3ay önce babamla ufak bir tartışma yüzünden babamla aram bozuk haklı olduğum halde ne olursa olsun baba çocukluğumdan buzamana kadar hiç el kaldırmadı bana bugün el kaldırsa ylne yarın gider elini öperim ŞİMDİDEN TÜM DOSTLARIN MÜBAREK KURBAN BAYRAMINI EN İçTEN DİLEKLERİMLE KUTLARIM

Cevap: Bayramda kırgınlık olmasın

O zaman bende sizden ozur dilerim hocam. Pa 60 i alacak oldum sonradan arkadaslar gozumu korkuttu kargodan param parca gelirse ne yapacan dedi bende size 500 lira kapora verim gerisini kapida odemeyle gonderin dedim. Ama hataliydim bunu en basta soylemeliydim sizi zor durumda biraktim. ozur dilerim.

Ali hocam katiliyorum size bugunun yarini olacagi belli degil dunya malı icin kimse kimseyi uzmemeli saygilarimla sadooo hocam bendr kargo ile aldim urunu sorun cikmadi ama tabiki iyi ambalaj ve köpüklerinin takilmasi lazim cihaza o şekilde sorunsuz kargo ile gele bilir.

O zaman bende sizden ozur dilerim hocam. Pa 60 i alacak oldum sonradan arkadaslar gozumu korkuttu kargodan param parca gelirse ne yapacan dedi bende size 500 lira kapora verim gerisini kapida odemeyle gonderin dedim. Ama hataliydim bunu en basta soylemeliydim sizi zor durumda biraktim. ozur dilerim.

sıkıntı yok o fiyata herkes alır denk gelmıo herzaman

Tüm islam aleminin kurban bayramlarını en içten dileklerimle kutlar mutluluk sağlı ve huzur dolu günler geçirmenizi temenni ederim.

Kırgınlıklar, küskünlükler bitsin tabii. 3 günlük dünya için kimseyi kırmaya değmez.

Ali usta bu arada piyanistlikten mikrofonculuga terfii etmişsin. :)

özgür hocam orgtan kopmam ben bayramdan sonra açıklamasını yapıcam

Kurban Bayramınız Mübarek Olsun Allah Bolluk Ve Bereketli Bayramlar Görmeyi Nasip Etsin ( Yüksel Ses Sahne Işık

Ne bayramda, nede başka zaman kırgınlık olmasın. Fakat dünyanın dört bir yanındaki müslüman kardeşlerimiz birbirini katlediyorlar, ne bayram, ne ramazan dinliyorlar. Bu nasıl bir iştir, nasıl bir plandır..

Allah sonumuzu hayır etsin işimiz çok zor müslümanlar katlediliyor. Herkesin bayramını kutluyorum.