• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Beklediğiniz ketron xd9 ritim yazma video

• Konbuyu başlatan lkrts
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 30
  • Görülen : 6K

lkrts

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ketron XD9,sx3000,pa80,pa500tr,pa600,pa900,pa3xle,pa4x,
ketron xd9 ritim yazma video anlatım

arkadaşlar elimden geldiği dilimin döndüğü kadar anlatmaya çalıştım inşallah beğenirsiniz.. yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.. bildiklerimi paylaşmaya devam edeceğim..

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=wp3B6aRMAjM]ketron xd9 ritim yazma video - YouTube[/ame]

bi video daha koydum arkadaşlar o da çok yardımcı olacak bi videodur.. kaldığımız yerden ritime devam etmek için..

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=wi4T46PDQFk"]ritime devam etme - YouTube[/ame]

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Beklediğiniz ketron xd9 ritim yazma video

arkadaşım eline koluna sağlık bizleri bilgilendirdiğin için.. bu alet çıkalı yıllar oldu ama kimse böyle bişey yapmamıştı.. yürekten tebrik ediyorum çok teşekkürler.

Arkadaşım eline, emeğine sağlık.. Pratik bilgilerin devamını bekleriz. Böyle giderse çok dua ve teşekkür alırsın.
Ayrıca ilk videondaki söylemin çok doğru. " Alet ketron. Yanmaz, yıkılmaz, yarı yolda bırakmaz" :) valla olayı süper özetlemişsin.

teşekkür ederim doğruları söyledim ben. gerçi doğru söyleyen dokuz köyden kovulur derler ama inşallah öyle olmaz :)

Ketroncu arkadaslar adina tesekkurler ancak Keske kamerayi cihazin ekranini ve tuslarini gorecek sekilde ayarlasaydiniz bazen 1 resim 1000 kelimeden daha kolay anlasilir olabiliyor :)
Emeginize Saglik

Ketroncu arkadaslar adina tesekkurler ancak Keske kamerayi cihazin ekranini ve tuslarini gorecek sekilde ayarlasaydiniz bazen 1 resim 1000 kelimeden daha kolay anlasilir olabiliyor :)
Emeginize Saglik

Videoyu açar açmaz aynı şeyi bende düşündüm ama kendi cihazınızı karşınıza alıp, arkadaşın yönergelerini uyguladığınız zaman aynı ekranı resmetmiş oluyorsunuz :) Tek tek, tuş tuş anlatmış sağolsun.

Eline sağlık üstad...

Adamsın hemde on numara adamsın,başarılar dilerim........................işlerimin yoğunluğundan dolayı pek fırsat bulamıyorum,kısmet olursa ketron hakkında teknik olarak bazı sorunların çözümü için pratik bilgiler paylaşıcam yakında bekleyin arkadaşlar,amacım bazı teknik arıza ve sorunlara boş yere masraf etmeyesiniz diye.......forum paylaşınca güzel oluyor......saygılarımla.

anlattıklarını harfiyen yerine getirince videoyu izlemeye bile gerek kalmıyor sadece anlattığını duymak yeterli çok sağol arkadaş emeğine sağlık..

kardeşim eline sağlık fakat bunu söylemektende geçmeyeceğim...bari ekranıda gösterseydin daha anlaşılır olacaktı :) saygılar