• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ben bu sitenin var ya...

Cevap: Ben bu sitenin var ya...

başlık çok fenaaaa,tüm dostları manisaya çay içmeye beklerim

Yolum düşerse seve seve...Cihaz satarken gelen arkadaşlara buyrun çay içmeye gelin en azıdan deyince nezaketen sanıyorlar.Ben gayet ciddiyim :) Klavyemi satarken çalıştığım için babamdan teslim aldılar, ben görüşemedim arkadaşlarla.İnşallah bir çay içeriz :)

selamm dostlar gercekten cok sevıyelı vekalıtelı muzısyenlerın barındıgı bı atmosfer trakyamuzik bu ortamı bızlere saglıyan yonetıme cokcok tsk alllah kolaylık versın ıslerınde aksehırdeyım bende tanısalım ıns daha yakından....hyrlı geceler,

Biri siteyi badana yapmış diye düşünüp mesaja bakmamıştım ama 2-3 gün konu silinmeyince bu işte bir iş var dedim.
Evet, varmış...
Haklısınız, ben de sizin gibi düşünüyorum.

vay arkadaş başlık o kadar etkileyici ki konuyu silmeye yöneldim ama içeriğini okuyunca hak verdim.

Ben de başlığı okuyunca, tövbe estağfirullah çekmeye başlamıştım ki, kardeşliği ve paylaşmayı pekiştiren bir yazı olduğunu gördüm. Hiçbir menfaat beklemeden, usanmadan ve yorulmadan tecrübelerini paylaşan tüm arkadaşlarımıza teşekkürler.

:D serbay bende ilk gördüğümde yuhh dedim ama yapmaz dedim bööle bişe.:D.bitanesin

başlık gazete manşeti gibi olmuş.:)

başlıgı görünce yine sıcaklardan bunalan birisi var dedim ama okuyunca rahatladım dünyada en güzel şey paylaşmaktır teşekkürler trakya müzik ailesi

"Ben bu sitenin var ya, en çok dostça ve paylaşımcı yönünü seviyorum." :) Bu siteden çok sayıda gerçek hayatta da görüştüğüm samimi dostlar edindim.

Her gün en az 10 kez ziyaret etmeden olmaz, benim için netteki vazgeçilmezim

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 19 67.9%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.0%
  • Hayır

Oy: 2 7.1%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri