• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ben çocukken anım

• Konbuyu başlatan orgcu
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 1
  • Görülen : 1K

orgcu

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Medelli
koltuk gibi üstüne oturulan tuvalet ve sifonla ilk tanışmam teyzemlerin evinde olmuştu. kendileri almancıydı izine gelmişlerdi annemle onlara gitmiştik ve bende tuvalete girdim neyse .
İşim bittikten sonra yukarıda sarkan ip dikkatimi çekti. oynarken çekiverdim. Aniden sular boşalmaya başladı neredeyse ağlayacaktım. Nasıl durduracağımı bilmiyodum. Tuvaletten korka korka çıktım ama herkes duymamış gibi davranıyodu. Misafir olduğum için kızmadılar diye düşündüm.
benim unutamadım 100 lerce anımdan bitanesi..
.
Metin Milli diye kalın sesli bi sanatçı var onun söledi ,,seviyorum işte varmı diyeceğin ,,şarkısını ,Seviyorum işte karnımı deleceğim diye anlardım,
çocukluk işte

Cevap: ben çocukken anım

Sanırım Klozet ten bahsediyorsun :D benim de birlikte çalıştığın Saz yapım ustam çalıştığım kuruma beni ziyaretime gelmişti. Lavabo yu sordu gösterdim içeri girdi dolaştı geri çıkıp yanıma geldi yaw orda şey yok. Ney yok ? oturma taşı yok. Hııım dedim sen şu klozetin üzerine otur dedim. Tamam dedi kapıyı kapatı tangır tungu sesler gelmeye başlayınca Mahmut diye çağırdım yaw nerdeyse ayağım o deliğe kayıp girevekti demezmi? :) Meger çift ayakla klozetin üzerine çıkarak oturmaya çalışıyormuş :) Sonsuz sevgilerimle,

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 19 67.9%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.0%
  • Hayır

Oy: 2 7.1%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri