• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ben isim vererek

• Konbuyu başlatan maktas
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 1
  • Görülen : 1K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

maktas

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Medeli Dante tr
bak omunal hocam hocam diyorum mesleğniz öğretmenlikmiş ne güzel meslek öğretmelik sevecenliktir sıcaklıktır saygınlıktır atatürk te öğretmendi ama kimsesin ekmeğile oynamadı sonra yukarıdaki yazımı iyi okursanız ben isim vererek sizi kastetmedim niye siz üstünüze alıyorsunuz alt tarafı resim eklemek ise bende birdaha bu siteden ilan vermiyeceğim gibi timir ilhan beyden özür dilerim ayrılıyorum benim ekmeğimle oynanmasın diye yazdım ben 52 doğumlu olup 65 yaşındayım bende 27 sene istanbul büyük postanede güvenlik görevlisi olak çalıştım ve emekli oldum sadece hobi olarak bu işi yapıyordum org alıp satıyordum takas ediyordum .ben size ne yaptım öğretmenim .benimle sizden başka uğraşan yok çünki ha birde bu site yi kapatmak için imza toplanıyormuş sinop taki bir müzisyenden duydum orda bir site kurmak istiyorlarmış .ilk imzayı ben veriyorum ve bu siteden ayrılıyorum yine de hata ettimse özür dilerim .ve üyeliğimi siliyorum saygılar ve hoşça kalın.

Cevap: ben isim vererek

Siteye olan gönül bağını ne güzel ortaya koymuşsun bravo tebrik ederim. Siteye en ufak bir paylaşımın olmadığı gibi her zaman buradaki üyelerden beklenti içinde idin .... Yeğenim şu lazım yeğenim bu lazım gibi söylemler den geri kalmadın tutmuş sitenin kapanması için imza verecekmişsin şimdi buradaki yönetim ve burada ki üyeler seni daha iyi tanıdı galiba. Şunu bil ki bu site ne kapanır ne de ikinci plana atılır . Mümkünse sözünde dur da bir daha siteye üyelik yapma her defasında gidip geri geliyorsun başka nickler ile bu sefer sözünde dur ve mümkün ise gelme ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...