• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ben TEKİNOĞLU (SAZGRUBU) Önemli ricam

TEKİNOĞLU

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Bağlama, Pa-80 ve Or-700 TR V1
Sevgili arkadaşlarım ve müzisyen, yüreği sevgi saygı dostluk ve insanlık dolu yol arkadaşlarım. Beni bu iki nick ile tanımayanınız sanırım yoktur. :) Bende on onbeş sene önce bu site ye üye olarak sizler gibi yardım taleplerinde bulunarak bir çok bilgi ve beceri sahibi oldum. Öğrendiğimi bildiğimi sizinle paylaşmaktan büyük haz duyarım. Bir dostum arkadaşım kardeşimin mutluluğu bende tarifsiz heyecan yaratır enaz onun kadar sevinirim. Komiklik yönümde ağır basmaktadır bu yüzden çoğu kez gülen yüz ikonu nu kullanırım bunu da bazı art niyetli arkadaşlarım zaaf görüp bana saldırdığı da oluyor ben gül dikensiz olmaz misali buna da eyvallah diyorum.

Arkadaşlar afedersiniz, BİLDİĞİNİ BİZİM İLE PAYLAŞMAYAN SIRTINDA YÜK TAŞIYAN EŞŞEK TEN FARKSIZDIR derler. İşte bende Eşşek olmaktansa Eşref olmayı yeğelerim. :)

Bu nedenle sizlerden ricam yardım talebiniz var ise bildiğim bir konu ise hiç kimsenin ezilmeden büzülmeden üzülmeden direk bana başvurmasından büyük onur duyarım. Her zaman yanınızda oldum ve bu can bu tende olduğu müddetçe de olmaya devam edeceğim. Bu böyle biline,

Hepinizi candan ve yürekten kucaklıyor sağlık, mutluluk, huzur dolu bir yaşam diliyorum. Saygılarımla,

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Ben TEKİNOĞLU (SAZGRUBU) Önemli ricam

usta bir sözün yeter yönetici olmaya.. bil istedim...

Yok üstadım teşekkür ederim ben hayatımdan son derece mutluyum :)

karşılık beklemeksizin elinden gelebilecek her türlü yardımını esirgemeyen adam gibi adamsınız, size saygım sonsuz

Sevgili Tekinoglu hocam,Bu siteye uye oldum olali,bilmek istedigim konularda hep yardimci oldunuz.Sonsuz tesekkurler.Keske herkez sizin gibi duyarli ve yardim sever olsalar.Hersey gonlunuzce olsun.Sevgilerimle

Sevgili dostlarım sonsuz teşekkürler yorumlarınızla beni ihya ettiniz kendi iç güzelliklerinizi yansıttınız sizlere binlerce kez sonsuz teşekkürler, iyi ki varsınız...

Sayin TEKINOGLU ustadim seni ayakta alkisliyorum gercekten yardim sever bir insansiniz. Sizi tanimam bu siteyide uzun zamandir girer cikarim sadece isim dustugunde acik ve net yaziyorum. Son gunlerde dahada SIK girmeye calistim nedeni aldigim org la ilgiliydi bazi sorunlari gidermek icin sizin yazilarinizi okudum ama yapamadim size tanimadigim halde cesaretimi toparlayip size ozelden sorular sordum ve bana hemen cevapladiniz ve sorunumu cozmek icin beni tanimadiginiz halde telefon numaranizi verdiniz yardimci olmak icin Allah razi olsun sorunu bir turlu cozduk.

Keske herkez sizin gibi duyarli olsa bu sitede maalesef ben bunu cogu kisilerde goremedim.

Allah ne muradiniz varsa versin guzel insan !!!

Herkes kendikalbinin güzellikleri doğrultusunda tüm iç güzelliklerini yansıtmış. Sizler kadar güzel ve duygulu yüreklere sığmak benim için onurdur. İyi ki varsınız.

Ayrıca,
Bugün yılbaşı akşamıdır. Yeni yıl size sevdiklerinize ailenize eş dost ve akrabalarınıza sağlık mutluluk huzur ve bol kazançlara vesile olsun. Sonsuz sevgilerimle,

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri