• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

bende bk5 ci oldum

ertan1970

-Altın-
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa 600
arkadsalar bende bugün gw8 i verip bk5 or aldim alet bir haftaya geliyor

insallah roland bizi yolda birakmaz yeniliklerle dolu olur

Cevap: bende bk5 ci oldum

ertan hocam hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanmanız dileği ile bende pa3x klavyemin altına 2.bir klavye olarak düşünüyorum inşaallah,saygılar...

tesekür ederim pym

Hayırlı olsun.

Hayırlı olsun ertan hocam iyi yapmışsın.

hayırlı olsun.piyasaya otursun bende düşünüyorum önümüzdeki sezona almayı

hayirli olsun ertan hocam,gule gule kullanirsiniz insallah.

Ya bende düşünüyorum yani bir iki soru kafamı karıştırıyor 1 mp3 okuyormu gw8 gibi karaoke özelliği varmı diğer roland ritimlerini okurmu 3 cihazda mikfofon girişi varmı

arkadaslar hepinize tesekür ederim

hakan ustam benim bildigim kadar mp3 okuyor
bende senin gibi cok düsündüm fakat emrah usta bu orgu elinden gecirince tamam dedim bilmiyorum sen korg kulandinmi ben kulandim ve söyle diyebilirim korg a bir kat zenginlik katan emo idi korguda korg yapan emo setti piyasada busürü set var ama emo dedinmi korg cular bilir.

hic ritim bulamasakta icindeki ritimler bile herkulade diyebilirim.
zaten org yeni eminim ritim sorunumuz olmayacak yeterince ritim yapiliyormus zaten roland türkiye bize bildirmisti

kaldiki sahne kulanisi bana roland gw8 inde sahne kulanisi zor demislerdi oysa bana cok kolay geliyordu sesleri banklara kayit yapiyordum kolayca ses degistirebiliyordum gw8 de bk5 i daha bilmiyorum ama eminim buda zor degildir

tabiki eksikler olabilir ama su varki bir orga alisabilmen bir günlük degil birkac yillini aliyor hepimiz roland kulanmisizdir müzik yapipta roland kulanmadim diyen dogru söylemiyordur tabiki yeni nesili bilmiyorum

ben herzaman diyorum orglari org yapan alt yapilardir bunuda sayin emrah emo gibi ustalar oldukca elimizdeki orglar birkat daha zenginlesiyor

bu site hakindada söyle bir düsüncelerimi söylemek istiyorum bu site sayesinde cok seyler ögrendim cokta senin gibi hakancim ustalardan cok ise yarayan programlar bilgiler edindim onun icin allah hepinizden razi olsun tekrardan
benimle sevincimi paylasitigniz icinde sonsuz tesekürler ederim

saygilarimla ertan akel

Hayirli olsun mp3 de okuyor waw da kaydediyor ritmler 10 numara sesler 10 numara alette sound var arkadaslar kimse yabana atmasin bu cihazi