• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Benden Piyanistali3460 Arkadaşıma Gelsin Emrah - BABA -

Djorhan

Altın
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Klarnet
Geçen Telefonda Konuşurken Emrah'ın Baba Şarkısını Yap Dedi Bende Yapıcam Dedim :) YAPTIM OLACAK :D elimden geldigidi kadar benzetmeye çalıştım :D Son sürelerde yaylılar ve elektro gitar var onlar sonradan eklendi 2 nakarat kayıt etmiştim sonradan ek yapayım dedim geçişde ufak tefek takılmalar oldu.

Cevap: Benden Piyanistali3460 Arkadaşıma Gelsin Emrah - BABA -

Elıne saglık kardesım buaksam kartal cevızlıdeyız 6 pıyanıst tesısatcının orda toplancaz herkes susucak klavyeler konusucak

temiz kayıt olmuş....şarkıyı bayadır dinleyip çalmıyorum ama, ama sanki araname de esleri bazı yerlerde biraz fazla vermişin..sonra da az birazcık kısmında da sanki ritimi yakalamak için bazı yerleri düzleyip değişik çalmışın gibi geldi....galiba parça kulağına tam oturmamış...... youtube den sende bi dinle istersen... [ame="http://www.youtube.com/watch?v=KHLBDV6xz64"]emrah-baba-3D VERSÄ°YON - YouTube[/ame]

Moderatör tarafında düzenlendi:

heyt pa1x konusacak diger klavyeler susacak :D

şarkıyı 5 dk dinledim daha önceden hiç dinlemedim daha dogrusu orjinal gibi olmasına ugrasmadım.

Bu şarkıyı çalarken solo keman yerine solo klarnet le gezıp yazlılarla suslemek lazım fena olur