• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

benim konum neden kaldırıldı?

• Konbuyu başlatan efe'S
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 3
  • Görülen : 2K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
E

efe'S

Misafir
site yöneticisi arkadaşlar dün yazdığım or 700 ile ilgil ses açıklamam neden yayından kaldırıldı acaba...

Cevap: benim konum neden kaldırıldı?

Konuyu kaldıran benim.. Bu tür yazıları gereksiz buluyorum (Direk olarak konu olarak açılırsa)

Konulara içerisinde yüzlerce tartışma oluyor, bunu konu olarak sürekli gündeme getirmeye gerek yok sanırım..Zaten o kadar çok konu var, düşüncelerini o konular içerisindede belirtebilirsiniz..

benim amacım tartışma ortamı oluşturmak değildi zaten. amacım bu sesleri oluşturan yamaha türkiye yetkililerine seslenmekti. konuyu kaldıracak kadar etkilendiğinize göre amacıma ulaşmışım demektir. demek istediğim bende bir yamahacı olarak, eksikleri saklamanızı deil çözmenizi dilerdim. eğer bu şekilde devam ederseniz belki or 700 ü satarsınız ama daha sonra çıkacak x modilini kimse almaz yamahanın da sonu roland a benzer. or 700 v2 aslında a1000 v2 olmuş. ben a1000'in de ritimlerinden memnundum sesleri yetersizdi or700'ün de ritimleri güzel ama sesler yine yetersiz ,bu gidişle bundan sonraki orgum yamaha olmaz. o kaldırdığınız yorumumda ayrıntılı bilgileri vermiştim umarım iyice okuduktan sonra kaldırmışsınızdır. gelecek çalışmalarınızda başarılar tüm ekibe saygılar...

benim amacım tartışma ortamı oluşturmak değildi zaten. amacım bu sesleri oluşturan yamaha türkiye yetkililerine seslenmekti. konuyu kaldıracak kadar etkilendiğinize göre amacıma ulaşmışım demektir. demek istediğim bende bir yamahacı olarak, eksikleri saklamanızı deil çözmenizi dilerdim. eğer bu şekilde devam ederseniz belki or 700 ü satarsınız ama daha sonra çıkacak x modilini kimse almaz yamahanın da sonu roland a benzer. or 700 v2 aslında a1000 v2 olmuş. ben a1000'in de ritimlerinden memnundum sesleri yetersizdi or700'ün de ritimleri güzel ama sesler yine yetersiz ,bu gidişle bundan sonraki orgum yamaha olmaz. o kaldırdığınız yorumumda ayrıntılı bilgileri vermiştim umarım iyice okuduktan sonra kaldırmışsınızdır. gelecek çalışmalarınızda başarılar tüm ekibe saygılar...

Batuh Size demişki: bu tarz konulardan defalarca açıldı diğer konular içerisinde yazınız.
forum kurallarımız gereğince aynı konuları açmak uygunsuzdur her forumda böyledir. size kimse düşüncenizi yazmayın demiyor ! forum kullanımına özen gösterin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 17 65.4%
  • Kararsızım

Oy: 7 26.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.7%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri