• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

benim orgum plus 3 plus 4 set lazım deyerli arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz

Cevap: benim orgum plus 3 plus 4 set lazım deyerli arkadaşlar yardımcı olabilirmisi

vay be ketronuda boşa aldık demekki. ketronda öksüzmüş demekki

Cevap: benim orgum plus 3 plus 4 set lazım deyerli arkadaşlar yardımcı olabilirmisi

p4 set derken hocam tam olarak ne istiyorsunuz. malum orgunuz p3 müş.

ustam plus4 snd leri lazım plus 4 e gececem ustam

onlar malesefki kimsede yok. tünel müzik 100 TL karşılığında yüklüyor

abi 100 tl sıkıntı deyil ama mesela ben hataydayım burdaki diyer yorumlardan öyrendigim orgu gönderecem gidiş geliş kargosu 120 liradan fazla tutar zaten veya ses kartını mı gönderecen diyorlar onuda ben anlamıyorum anlasam hdd takmayı düşünüyorum mesela nasıl hdd alacam nere takacam bilgim yok bilsem hdd takarım plus 1 plus 2 plus yüklerim 4 de gerek kalmaz bence veya sizin bilginiz varmı nasıl hdd alacam ve neresine takılıyor acaba

hdd takınca plus 1 2 3 yükler kullanırım kafama göre diye düşünüyorsan yanlış düşünüyorsun. hdd depolama alanından başka bişeye yaramaz. orga sadece bir tane plus serisi yükleyebilirsin. hdd ile falanda uğraşma boşuna bi işe yaramaz fazla. org tamir eden bi yer varsa ona söktürüp kartı gönderirsen daha ucuz olur yoksa orgu komple gönderiyim dersen tabiki maliyeti fazlalaşır ve buna değmez

anladım ustam verdiginiz bilgi icin teşekkür edrim cok sagolun

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri