• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Besame-portofino

klavyeci07

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg PA600
besame-portofino

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Besame-portofino

Besame Mucho,Portofino v.s dedinde aklıma birden Nedim Çalım Org Metodu 1-2-3 geldi..Bu metod sayesinde 90'lı yılların başında hem nota olarak hem de yabancı repertuar olarak kendimi çok geliştirmiştim..ki dün gibi bu parçanın akorları hala aklımda :)

Çok güzel kaynak,yüzlerce klasik yabancı ve Türkçe nota,akor ve sözleriyle bu metoda kavuşmak isterim tekrar..
İnternete baktımda set halinde bulamadım,olan ve satmayı düşünen arkadaşlara duyurulur..

O zaman türkçe olarak okuayabileceğim sözleri de vardır kardeşim :)

O zaman türkçe olarak okuayabileceğim sözleri de vardır kardeşim :)

Bende maalesef solistlik yok o yüzden hiç repertuarum yok ama burada olan birileri muhakkak çıkacaktır..

Besame diyince arada eklemek istedim,bu arada Türkçe değilde orijinal okumaya çalış bence..

Romalı Perihan Besame Mucho Türkçe remix..En azından buradan çıkarırsın sözleri + alternatif diğer şarkıları var..

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=dl-F43I7rfE"]http://www.youtube.com/watch?v=dl-F43I7rfE[/ame]

Anladım kardeşim.Teşekkür ederim...Şarkıları türkçe yazılışlarıyla kendi dilinde okuyacağım bu arada....

Güncelll....

Güncell arkadaşlar...

Birebir Türkçe çevirisi aslında nette var ben diğer türlü anlamışım..Yani birebir çevirilerde zamanlama,kafiye ve ağızdan çıkan tonlamanın notaya uyumsuzluğundan dolayı genelde müzik üzerine yeni söz yazarlar..

Anladım kardeşim.Teşekkür ederim...Şarkıları türkçe yazılışlarıyla kendi dilinde okuyacağım bu arada....

Ya ben yanlış anlıyorum yada aşağıdaki gibi istiyorsun,eğer öyle ise bulmak zor be dostum,onu sen çevireceksin..Yani kısaca şarkıyı ezberleyeceksin..

I found my love in Portofino

ay faund may lauv in portofino :)

Ya ben yanlış anlıyorum yada aşağıdaki gibi istiyorsun,eğer öyle ise bulmak zor be dostum,onu sen çevireceksin..Yani kısaca şarkıyı ezberleyeceksin..

I found my love in Portofino

ay faund may lauv in portofino :)

evet aynen 2. yazdıgın gibi yani türkçe olarak ağızdan nasıl çıkıyorsa o şekilde bir çok kişi böyle yapıyor....Şarkıyı ezberleyeyim dedim sözlerini açtım mp3 de fakat bazı yerleri anlaşılıyor bazı yerleri anlaşılmıyor...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri