• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Besbur paylaşımları(taksimler)

• Konbuyu başlatan Besbur
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 18
  • Görülen : 8K
Cevap: Besbur paylaşımları(taksimler)

paylaşım için teşekküredeerim hocam .arkadaşlar bu taksimleri pa800 de nasıl kullanabiliriz nasıl çalıştırırız.teşekürler

hocam paylaşımınıza çok teşekkür ederim.

Emek ve paylaşım için teşekkür ederim.

sağolun krdeş

teşekkürler allahrazı olsun sagol varol abi

Üstad paylaşımınızı daha önce indirmiştim fakat sistem değişikliğinden dolayı veri kaybına uğradım tam çok şükür burayı buldum diyordum ki linklerden Hotfile kapalı oldugu için indirme yapılamıyor rica etsem başka herhangi bir siteye upload edebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler olmazsa da canınız saolsun..

bu siteden hiçbirşey indiremiyorum linkleri güncelliyormusunuz

Değerli dostlar ilk önce hepinize selam ve saygılarımı sunarım.Uzun süredir buralarda yoktum biliyorsunuz .Arasıra neler oluyor diye siteye girdiğim de maalesef yine her şeyin aynı olduğunu gördüm.Değerli dostlar bazen konularıma baktığımda inanın çok üzüldüğüm oldu.Yaptığım paylaşımların linkleri zamanla silinmiş.İndiremeyen dostlarda indirenlerden yardım istemiş (özellikle taksimler).ama maalesef bir Allahın kulu da bunlardır deyip eklememiş.Nerde paylaşım,nerde piyanistlerin kardeşliği, hani yardımlaşma? Bana durmadan mail atan burada ve diğer sitelerde yazan dostlara ben de yardımcı olamadım.niye biliyormusunuz bir daha muzikle uğraşmayayım diye tüm dataları pc den silmiştim.Geçenlerde kilerde dvd leri karıştırırken pa800 yazan dvd yi buldum.önceden sanırım bir kopya almışım veya nasıl olduğunu inanın ben de hatırlamıyorum.

Uzun lafın kısası bu mübarek günlerde başta ben olmak üzere kendimize biraz daha çekin düzen vermeliyiz diye düşünüyorum.Çoğu dostumuz 3 kuruş kazanıp karısına çocuğuna ekmek götürmek için binbir çileye katlanıyor.Onlara ufak bir katkıyı basit bir paylaşımla yapmak zor olmasa gerekir. Birbirimizden yardımlarımızı esirgemeyelim.
Lütfen yanlış anlamayın,gücenen darılan varsa hakkını helal etsin.Burhan yaman

Besbur pa800 v4 son setin linki de ilk mesajda yenilenmiştir.

Bazı sesler ve taksimler vs özellikle wave olarak bırakılmıştır.yamaha ketron vs kullanan dostlarda faydalansınlar diye.

Zikir wave sesler

kmp taksimler-boyutu düşürülmüş.

AÇIKLAMA:Arkadaşlar daha önceki konularımda size 10 mb lık taksimi bozmadan nasıl 1mb düşüreceğimizi anlatmıştım.yeni arkadaşlar bunu konularımda görebilirler.bu işlemden sonra taksimin normal ses tuşu sola doğru kayıyor.mesela orijinal c4 de çalıyorken bu işlemden sonra c1,d1,b2 vs gibi seslerde çıkmaktadır.buna dikkat edin lütfen.

wave türk kit sesleri

wave orijinal boyut taksimler

kanun sample -22 wave ses

ud sample -49 wave ses

loop wave-bu loop ları pad yapıp ritimlerinize ekleyerek çok güzel tınılar yapabilirsiniz
[/
ŞUNLARI RAR OLARAK BU SAYFADA YONLENDIRMESIZ PAYLASSANIZ OLMAZ SANKI ..COKMU ZOR ANLAMIYORUM YAPMAK ..HOTFILE NEYA NORMAL ZIP YAP GONDER BURADAN

inş daha iyi olucaz