• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

bi izleyin mutlaka a1000 kullanıcıları yorum yapacak

• Konbuyu başlatan byisa
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 10
  • Görülen : 4K

byisa

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=U4bc3SVg3Sk]HOPTEK YAMAHA PSR A1000 SAMSUN ERÇİN KOLBASTI SHOW - YouTube[/ame]

arkdaşlar linkteki video a1000 hakkında bilgisi olan arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum bide mutlaka videoyu izleyin

Cevap: bi izleyin mutlaka a1000 kullanıcıları yorum yapacak

a1000 hakkında bilgim yok ama çalan arkadaşıöız çok güzel yorumlamış.. elektro ve ritim süper.. teşekkürler paylaşım için...

ritim güzel, ama asıl önemlisi arkadaş güzel çalmış, zaten mühim olan en önemli etken de bu.

super olmus sade haller biraz fazla acik ritimler altda kalmis

evet arkadaşımızın eline koluna sağlık güzel çalmış ama benim asıl merak ettiğim nokta şu fark ettiyseniz pad de alkış ışlık sesleri falan var psr a1000 bu özelliklerde bi kalvye deil bunu nasıl yapmış acaba bilgisi olan arkadaşlardan bizleride bilgilendirmesini istiyorum

arkadaşım bu arkadaşla ben görüştüm kendisi uzun zaman önce kullanmış şimdi ise yurtdışında alkışpad istedim a1000 orgu bıraktığını hiç bir dosyası olmadığını söyledi

evet arkadaşımızın eline koluna sağlık güzel çalmış ama benim asıl merak ettiğim nokta şu fark ettiyseniz pad de alkış ışlık sesleri falan var psr a1000 bu özelliklerde bi kalvye deil bunu nasıl yapmış acaba bilgisi olan arkadaşlardan bizleride bilgilendirmesini istiyorum

Pad Creator ile kendi padlarinizi yazabilirsiniz, psr a1000de tüm bu özellikler vardır, alkış ve ıslık seslerini padler üzerinden verebilirsiniz.

mulitipad olayında ıslık alkış ekliye bilirsin ..

arkadaslar a 1000 tr de bu sesler bu pad ler mumkun eskı a 1000 kullanıcısı olarak rahatlıkla pad yapabılırsınız ayrıca bu vıdeoyu paylasan arkadasların ellerıne saglık rıtım ve elektro guzel olmus cook begendım a1000 orgumu or 700 cıkınca sattım aslında bazı yonlerını arıyorum napalım kısmet

selam arkadaşlar bu video yıllardır var bir zamanlar forumlarda gördüğümüzde bi arkadaştı fakat ne yazıkki artık eski forum kullanıcılarının çoğu sitelere uğramaz oldular.tabii bunun bi takım nedenleri vardır neyse deşmeyelim şimdi...bir a1000 tr kullanıcısı olarak ve uzun seneler
kullanmış biri olarak söylüyorum herşeyden önce aleti tanımak çok önemli a1000 tr fiyatının hakkını fazlasıyla veren bi aletti.sadece o dj set 2 bile çoğu klavyede yok...o ıslık vs seslerine gelince soundların seslerin içinde efect bölümünde mevcut bu sesler arkadaşım functıon a basmış multıpad creator e grmiş ve padler e kaydetmiş.çalan arkadaşım iyi çalmış bu çok önemli...

ayrıca a 1000 tr kullanıcılarına tavsiyem son yüklediğim a 1000 tr download bölümündeki setleri yükleyin set arayışınız bitsin a 1000 tr nin değerini anlatan güzel bi set...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri