• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bilo3x set?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Bilo3x set?

hello friend I understand you but ı dont have this set now..now I will say friends who has this set and then upload here..

bilo3x set kimde var ise arkadaşa yardımcı olabilir mi sitemize kadar gelip bizden bunu istemiş bende set yok kimde var ise yüklerse sitemizin reklamı da olur..

konu nerden nasıl açılıyor yardım edermisiniz

Allahaşkına , Türk' lük (heleki Osmanlı), islam dedinizmi sizden sofusu yok. Bu ne şimdi? Neye itaat ve uyum sağladığınız besbelli. En azından benim rengim belli. Bu da cesaret meselesidir. Şartlara göre itaat etmek bence sürüden farkı yoktur. Bu da bizlerin gereksiz ve yersiz korkularımızın bir bileşkesidir. Tanrım dersem toplum dışına itileceğim. Allah' ım dersem kucak üstü. Her ikiside aynı ama gel bunu üsteki ifadelere anlat. Hep menfi. Kişi, öylede konuşur, böylede. Zihniyet varoşsa yapılacak bir şey yok. Kabullenmemek en büyük zayıflık. Yanlış dahi olsa bizlere münhasıran okuyan ve eğitim alan gençlerimizi niye baskı altına alalım. Bırakınız benim dahi hoşuma gitmese de azat etmek zorundayız. Dizginlerden kurtulmuş bir at gibi. Bırakınız gelecek istikbali onlar kursunlar. Bizden geçmiş olup sadece gururla izleme fırsatı bulalım. Tabiiki eğitimli, özenti olmayan gençleredir lafım...........(Bizlerde zamanında böyle değilmiydik?) Yeni öğrendim. Saygılarımla dersem yüce olurmuşum !!!! Onun için hepinize büyük, büyük saygılarımla...........:):D:)

teşekürler

teşekkürler

Hello everyone. I just want to know if anyone has the bilo 3x set? I downloaded the set from 4shared.com but it is copy-write protected. Is there anyone that has this set "unprotected".

Thank You

:eek::eek:resekurler

tsekkurler

tesekurler

setin link i nerde arrkadaşlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...