• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bir ayrilik hikayesi

kocaelimüzik

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg
Arkadaşlar herkese selamlar.

Yaklaşik 2 senedir yamaha a 1000 tr kullandim...fakat her müzisyende olan biraz değişiklik iyidir fikri ile kendimi aslan handa buldum...yamaha a 1000 i daha önce almiş olduğum saygi değer bir esnaf olan kubilay abinin yanina gidip korg pa 80 e geçiş yaptim..

Yenisi gelince eski hukmü kalmaz mantiği ile bi anda orda pa 80 e cihaza gömülüp oracikta havaya girdim. :)..her işlem bitti giderken birden arkama dönüp bakasim geldi...a 1000 i o sirada temizleyip vitrine koymuşlardi bile...son bi defa daha a 1000 le göz göze gelip yeni partnerimle ordan ayrildim...

Biraz hüzünlü birazda buruk sevinçli bir günümü sizlerle paylaşmak istedim.

Kalin sağlicakla.

teşekkürler,çok duygusal hemen hemen bütün müzisyenler bu duyguyu yaşama fırsatı buluyor:))))

Evet gerçekten bu hüznü bir çok kişi yaşar. Sağlık olsun. Yeni klavyen de hayırlı olsun.

paylaşımın için teşekkürler arkadaşım ...duygulandırdınız bizi ya.

sizlerde sağolun arkadaşlar...allah her müzisyene veya müziğe gönül vermiş herkese aklındaki yüreğindeki klavye veya enstrumanı nasip etsin diyorum ve iyi dilekleriniz için teşekkür ediyorum görüşmek üzere.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 19 67.9%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.0%
  • Hayır

Oy: 2 7.1%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri