• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bir parçanın akorlarını çıkarmak (Yardım)

express23

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland Gw8
Örneğin bu parçanın akorlarını çıkartacağız bunu neye göre nasıl çıkartacağız.
Açıklamalı olarak akorları çıkartabilir miyiz?
Solo olarak herhangi bir sıkıntım yok, akor çıkartmayı da öğrenirsem çok iyi olur.Bu konudaki yardımlarınızı esirgemeyin lütfen...!

BİLMEMEK AYIP DEĞİL,SORMAMAK(ÖĞRENMEMEK) AYIPTIR.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Bir parçanın akorlarını çıkarmak (Yardım)

LA uşşak makamı akor Am Bdim C Dm Em F G

Peki bunu neye göre belirliyoruz.?

syn express kardeş,,bişeyler öğrenmeye çalışıyosun ne güzel ama burada anlatılanlar seni sıkıntıya sokar,,,kendını bunaltırsın,,yani anlaman zor gelebilir,,sana tavsiyem org dersi alabileceğin birini bulabilirsen ders al derim çünkü bu şekilde bişeyler öğrenmen zor,,en azından sana bişeylerin nasıl yapılabileceğini uygulamalı bi şekilde biri anlatırsa hiç zorlanmadan öğrenirsin o zaman kardeşim,kolay gelsin,

Haklısın,İnanki burada eğitimini veren yer olsa gidecem,çevre illerde bulsam yine gidecem ama yok işte bulamıyorum.

Uygulamalı olarak birebir eğitim alsam bu kadar zorlanmam gerçekten.Yine de buradan öğrenmedim desem yalan olur.Teşekkür ederim herşey için.

Şunu da yazalım belki biri yardımcı olacaktır.
Elazığ merkez veya ilçe veya çevre illerinde org dersleri veren yerleri bilen arkadaşlar varsa
yazabilirler.Msn: express2323@hotmail.com

o zaman kardeşim org dersi veren cd ler var,,org dersleri seti diye cd seti var ondan bulabilirsen,hem senin acından daha iyi olur,,eğerki ben süper piyanist olayım org çalım dersen cd de kitabta boş özel ders alman gerekir,,hatasız takılmadan takır takır zorlanmadan çalarsın,,yoksa hep yerinde sayarsın,,inşallah birini bulursunda ders alırsın,,rahat edersin,hadi kolay gelsin

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri