• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

bir şarkı arıyorum

şşşş

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
bir şarkı arıyorum uzun zamandan beri sadece belli bir nakaratını biliyorum umarım bilen yardıma dokunan bulabilirim teşekkürler şimdiden

bildiğim kısım

''kargalar gak demeden yatağımdan uyandım
içti şarabı çakır oldu havası''

Cevap: bir şarkı arıyorum

Biraz daha düşün bir kaç cümle daha bul belki bulabiliriz.

ben bilmiyorum ...ama ,kesin pop star ajdarın parçasıdır bu!!

hangi yöreye ait?

ben bilmiyorum ...ama ,kesin pop star ajdarın parçasıdır bu!!

Özür dilerim ama bu nasıl bir cevap dalga geçmekmi yoksa forum üyelerini boşa saymakmı saygısızlık yaptıysam pardon.

ajdarın değil mesajın altını kirletmeye gerek yoktu

trakya yöresi teşekkürler

pardon arkadaşlar... yukardaki parçanın sözleri bana çok mantıksız geldi .!!o yüzden bende esas bizle dalga geçiliyor sandım..! o yüzden bende böyle bir cevap yazayım dedim..ne yapiyim insanlık hali işte bazan böyle olabiliyor esas ben özür dilerim eğer böyle bir parça varda bizler bilmiyorsak burada esas kabahatli olanlarda bizleriz o zaman ..ama daha açık ve belirgin sözlerini hatırlayabilirseniz yardımcı olan mutlak çıkacaktır ..sağlıcakla kalın inşallah .

pardon arkadaşlar... yukardaki parçanın sözleri bana çok mantıksız geldi .!!o yüzden bende esas bizle dalga geçiliyor sandım..! o yüzden bende böyle bir cevap yazayım dedim..ne yapiyim insanlık hali işte bazan böyle olabiliyor esas ben özür dilerim eğer böyle bir parça varda bizler bilmiyorsak burada esas kabahatli olanlarda bizleriz o zaman ..ama daha açık ve belirgin sözlerini hatırlayabilirseniz yardımcı olan mutlak çıkacaktır ..sağlıcakla kalın inşallah .

Hoşgörülü anlayışından dolayı bizler teşekkür ederiz abi , sonsun sevgiler..!!

ben bunu otobüste dinleme imkanı buldum bir kaç satırını telefona yazma imkanı anca bulabildim o kadar