• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bir Sevmek Bin Defa Ölmekmiş-k.mustafa

Cevap: Bir Sevmek Bin Defa Ölmekmiş-k.mustafa

Harikasın değerli Mustafa abim eline sağlık çok güzel...

Çok güzel bir çalışma daha ; paylaşım için çok teşekkürler...

"PA3X"e iyice alıştınız ; güzel bir ikili oldunuz...

Selâmlar...

Eline Salık Gerçekten Muhteşem Çalmışsın Keşke 2 kıta Yapsa İdin Başarılarının Devamını Dilerim

Moderatör tarafında düzenlendi:

tebrikler mustafa abi costun iyicee alkışlar mustafa abiye :)

süper işler yapıyorsun bi de git gide daaaaa iii çalyosun farkındasın demi

Gençlik günlerimden bugünlerde akıllarda kalan şarkılardan birisi. Üç Hürel Kardeşlerin ...Bir sevmek Bin Defa Ölmek Demekmiş..

ellerine sağlık mustafa abi gitar sesi keşke tyros olsaydı şimdi anlıyorum tyrosun değerini sevgiler abi

ellerine sağlık mustafa abi gitar sesi keşke tyros olsaydı şimdi anlıyorum tyrosun değerini sevgiler abi

Teşekkür ederim. Ben elimdeki aleti maksimum kullanmaya çalışıyorum. Onun nesi bunun neyi var diye hayıflanmıyorum. Ayrıca Tyros4 ü o kadar da abartma... Pa3x den bazı sesleri ,bazı özellikleri tabiki güzel ama 1000 euro da pahalı. Korgun da bir çok özelliğinin yamahada olmadığını biliyoruz... Bu parçada gitar sesi bence gayet başarılı oldu....Çok farklı gitar sesleride var . Tyrosdaki 54 model fender telecasterin yeri ayrı....Bu arada aldığım ve sattığım orgu kötüleme huyum yoktur ve kötüleyeni de sevmem.

Moderatör tarafında düzenlendi:

süper işler yapıyorsun bi de git gide daaaaa iii çalyosun farkındasın demi

Üstad orgu daha iyi tanıyorum. Ayrıca kanal kayıtta başarı oranı artıyor.Çoğu demomu hücum kayıt yaptığımdan ilave figürler olmuyordu....