• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

bk-5 dabruka solo 2-4 & ory 2 adet ritim

• Konbuyu başlatan seymen
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 3
  • Görülen : 1K

seymen

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA600 QT & ROLAND BK-5
arkadaşlar merhaba kullanmış olduğum roland bk-5 or orgumu sitemizden umit_kaynak arkadaşımıza geçen hafta sattım.Hayırlısı olsun :) istediğim pa500 orgumu yine ümit arkadaşımızdan aldım.bi nevi takas yani neyse roland bk-5 ait elimde 2 adet oryantel dabruka 2/4 ve solo ritimler vardı bana yaramayacağı için siz değerli piyanist arkadaşlarımız ile paylaşmak istedim bende bunları arayıp bulmuştum ama nerden bulduğumu hatırlamıyorum.ritimleri indirdikten sonra usb ye atıp çalıştırın gerçektende çok doyurucu ve keyif verici dabrukalar kulağınızın pasını alacak özellikle düğüncüler için..

ümitçim tekrardan hayırlı olsun arkadaşım..

Ekli dosyalar

• DRBKSOL 2-4 ve ory.rar
    11.3 KB · Görülen: 245
Cevap: bk-5 dabruka solo 2-4 & ory 2 adet ritim

düşünmen yeter teşekkürler

seymen kardeşim teşekürler ben bk5 ten çok memnunum sen nabıyosun pa 500 le aran nasıl

seymen kardeşim teşekürler ben bk5 ten çok memnunum sen nabıyosun pa 500 le aran nasıl

valla şimdilik sıkıntı yok alışmaya çalışıyoruz :) malum dediğim gibi ilerde bunuda satarım sonuçta düğüncü olmadığım için heves işte bir gelir bir gider :) bu 2 ritimi indir işine yarar bende..kal sağlıcakla..