• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bk-5 dr.salim Ritim

mertpa

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa 80 - motif es6 - psr a2000
Eskişehir yöresine ait bir ritim.

dr.salim bk-5'e de el atmış gibi görünüyor.

burda da videosunu buldum en son 20 kasım 2012 'de görülmüş bu çocuk.

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=QkZZ8Y6J_Lw"]KavaL Havası Ritim Yazılımı - YouTube[/ame]

Ekli dosyalar

• Kaval-dRSalim.rar
    6.3 KB · Görülen: 216
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Bk-5 dr.salim Ritim

yaşa sen salim süper olmuş senin gibi ustaların ellerinden çıkacak ritmler bk-5 şahlandırır.. batuh ve salimde bk-5 üzerine çaılşsın artık bk-5 kullanıcılarıda batuh ve salim çalışmalarından faydalansın

kardeş indirdim ritimi çok teşekkürler mihallıcık eskişehirli anneannem

Teşekkürler hocam. Şubat yaklaşıyor önümüzdeki ayın bk5-or ritmlerindendir belki de, Roland biraz sessiz kaldı mı sürprizlerle dönüyor bakalım nolcak :D

Video da ses kalitesi iyi olmamasına karşın bile güzel geliyor kulağa ritim.Salim abi girerse bk5 işine canavar olur varya..Eğer batuh ta varsa ritim yazma projesinde düşünemiyorum artık ritimlerin coşkusunu ve tadını.Batuh un or700plus ta ve a2000 için yazdığı bol davullu roman ritimleri bk5 te de olsa dadından yenmez ne diyim....:)))

Pa 600 çıkınca BK5 in façası bozulursa bizim 2400 yalan olmasın?:)

Pa 600 çıkınca BK5 in façası bozulursa bizim 2400 yalan olmasın?:)

pa 600 değişik bir alet değil ki pa 800 pa 80 pa bilmemne yeterince pa 600 var zaten piyasa da bu pa 600 nasıl bir alet bende merak ediyorum çıksın bakalım eğer pa 800 ü aratmayacaksa ben hayatta ilgilenmem almam da ha sound olarak farklı ise o zaman düşüne bilirim tabi kredi kartına taksit yaparlarsa eğer peşin satacaklarsa 1 lira vermem bu ne yahu adam 6 yıl vadeli koca 100 binlik araba veriyor org alcan nakit baksınlar işine

salım elıne koluna bılgıne gosterdıgın ılgıne saglık kardesım o yaylılar neydı ogle kardes :) ben eskıshırlık olarak kaval olmazsa olmazımız oldu artık :)

ben ritmi denedim çok şahane geliyor sesler hatta hiç edit bile yapmanıza gerek yok hatta bu gece bi asker düğününde denedim sistemden çok güzel çıkıyor ritm bomba... salim ustadan daha fazla ritm bekliyoruz bk-5 e