• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

bk 5 elektro +2-4 demo -katip20

katip20

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ROLAND BK 5 TÜRK
imkan dahilinde kulaklıkla dinlenirse sound daha hoş duyuluyor...

yorumları bekliyorum

Cevap: bk 5 elektro +2-4 demo -katip20

çok başarılı.ellerinize sağlık..

katip20 hocam gerçekten elektro bağlama sesi çok hoşuma gitti ve 2-4 ritimde güzel düzenlemiş baslar çok hoş geliyor yalnız buritimle biraz daha uğraşıp varyasyon 3,e şıkır şıkır haraketli parmak zillerle süslersek süperbir şey olacağına inanıyorum.İnşallah bu şekilde biraz daha emek verip o güzel elektro bağlama ile birlikte paylaşır iseniz bk 5 çiler için çok hayırlı olacağına inanıyorum şimdiden teşekkürlerimi sunup başarılar diliyorum.sitede herzaman aktif olmanız dileğiile.Birde bu ses yazma ile ilgili ufak aydınlatıcı bir video hazırlayıp paylaşıma sunmanızı rica ediyorum. teşekkürler..

abim kolay gelsin çok güzel olmuş yavaşlatıp dinledim daha hoş oluyor eline sağlık

hocam tesekkurler.....baglamanın sesi guzel olmuş.........elınıze saglık................................

Katip Hocam eline sağlık...Şu Bk5 ciler için senden bir ricam olacak.Düğünde kullanacağımız 10-15 ritmi ses düzeyleri,ekolizer ayarları ve one touch sesleriyle düzenleyip paylaşssan da; bizler de duacın olsak? Nasıl olur?Bu işlerin elinden geldiği aşikar.Bk 5 konusunda gerçekten güzel paylşımlar oldu.Fakat şu benim tek sıkıntım bu.Ritmden ritme geçtiğimde birisi çok tiz diğeri çok bas vs..Seslerde aynı şekilde.Sahnede bunlarla uğraşıp duruyoruz.Daha önce de forumda dile getirdim fakat kaynadı gitti.Çok dua ederiz...Saygılar...

Ellerine sağlık hocam...devamını da bekleriz...

Katip Hocam eline sağlık...Şu Bk5 ciler için senden bir ricam olacak.Düğünde kullanacağımız 10-15 ritmi ses düzeyleri,ekolizer ayarları ve one touch sesleriyle düzenleyip paylaşssan da; bizler de duacın olsak? Nasıl olur?Bu işlerin elinden geldiği aşikar.Bk 5 konusunda gerçekten güzel paylşımlar oldu.Fakat şu benim tek sıkıntım bu.Ritmden ritme geçtiğimde birisi çok tiz diğeri çok bas vs..Seslerde aynı şekilde.Sahnede bunlarla uğraşıp duruyoruz.Daha önce de forumda dile getirdim fakat kaynadı gitti.Çok dua ederiz...Saygılar...

sayın hocam arkadaşın düşüncelerine yürekten katılıyorum.bu konuda desteklerinizi ısrarla bekliyoruz.birde düğünlerde kullana bileceğimiz güzel bir 2-4 ritim düzenlemenizi rica ediyorum.fazla alt yapısı olmayan darbuka veparmak zilleri olan akıcı bir ritim.bence bk5 teki enbüyük eksiklerden birisi.bilgi paylaştık ça güzeldir.saygılar:).....

Teşekkür ederim.

birş eyler paylaşmaya çalıştım......