• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

bk 5 fatih tanıtım vıdeo

Cevap: bk 5 fatih tanıtım vıdeo

fatih hocam öncelikle bu güzel paylaşım için sizlere şükran borçluyum.bk-5 düşünen kardeşlerimiz için güzel bir bilgilendirme olmuş.ben her zaman diyorum bu alet parasına göre çok güzel performans verir diye...aleti güzel günlerde kullanmanız dileği ile,emeğe saygı...

elıne saglık ustat demoların vıdeoların devamını beklerız.tesekkurler.

elinize sağlık güzel bir video paylaşım olmuş.benim bir sorum olacak cihazın genel sound performansı sizce nasıl gerek sete baglı olarak gerekse kendi kolonlarından

bence alet daha işlanmeden bile çok iyi performansta nevaleler artınca ben aleti düşünemiyorum bile gw 8 gibi batı orgu bile o kadar iyi performans verdi bu alet iyi olucak fiyatına göre...

Paylaşım için teşekkürler.

arkdaşlar,bu aleti alan arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun güncel bir alet,elektro su hariç beni pek açmadı,yinede bekleyip görelim bakalım..............hepinize iyi çalışmalar

elinize sağlık güzel bir video paylaşım olmuş.benim bir sorum olacak cihazın genel sound performansı sizce nasıl gerek sete baglı olarak gerekse kendi kolonlarından

antepten yenı dondugum ıcın acmıs oldugum bu konuyu takıp edemedım ve yorumları sımdı okuyup sızın sorunuza cevab vermek ıstıyorumm

Ben yıllarca roland kullandım ve roland ın asil saunduna hastayım klavyeyı ılk godugum gun du vıdeo da kı goruntuler (BK 5 i)ve tesısatta gercekten berrak temız dolgun ve bı o kadar da kafa agrıtmıyan bı saund ıle tanıstım ve alet balans ayarları yapıldıgında sample seslerın efect ve tuş hassasıyetı ayarlandında cok daha keyf alınıcaktır
ilginctır yasadıgım memlekete klavyeyı satın alıp geldıgım gun arkadasların calıstıgı dugun salonuna getırıp klavyeyı kurdum(pa 800 kullanıyor onlar)klavyeyı onların anfıde kullandıgı kanala jak ları takıp bısmıllah diyip klavyeden bı rıtım actıgım da rıtımler cok baslı geldı ve kanalın bas ayarlarını baya bı dusurdum yanı pa800 de ki ton farkı daha ılk adımda ortaya cıkmıs oldu bas degerlerını anfıden dusurdukten sonra rıtımlerı tesısatta dınlemeye devam etmıstık bunuda ılgınc bı ornek olrak vermek ıstedım..saygılar

Moderatör tarafında düzenlendi:

verdiğin bilgiler için çok teşekkürler fatih kardeşim

elıne saglık ustat tesekkurler.